Linkowanie, Preclowanie, Katalogowanie...

Wszystko co dotyczy tworzenia i optymalizacji stron internetowych oraz programowania
Tom32

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2017, 23:20

Linkowanie, Preclowanie, Katalogowanie...

Post08 lut 2017, 23:30

Calineczka pisze:Tak jak napisał Pawel83, najlepiej na początku samodzielnie dodawać linki do katalogów i linkować w dobrych, wartościowych miejscach. Olać te śmieciowe gdzie ludzie spamują linkami i skupić się na miejscach branżowych. Kiedyś dodawanie linków działało w każdym miejscu niezależnie od naszej branży, obecnie Google lubi linki znajdujące się w miejscach związanych z branżą. Również nie dodawać tych linków bardzo dużo codziennie a po trochu i tak naturalnie.


A skąd wiadomo, że miejsce jest dobre jakościowo? Czytałem ostatnio o narzędziu, które rzekomo jest najlepsze do sprawdzania profili linków [url]Clusteric Search Auditor[/url], ale nie bardzo wiem, co o tym myśleć. Znacie to narzędzie? A czy profil linku to to samo co jakość linku?
Planuje zacząć samodzielnie pozycjonować sklep internetowy, bo zlecenie tego komuś na zewnątrz, to jak na razie dla mnie za droga sprawa. Jeśli macie jakieś doświadczenie w sprawdzaniu jakości linków i linkowaniu do waszych stron, napiszcie proszę.

ukwebdes

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 03 mar 2017, 12:37

Linkowanie, Preclowanie, Katalogowanie...

Post03 mar 2017, 17:07

Jak polecam ahrefs. Nie jest tani ale ma 2 tygodniowy okres próbny. Wystarczą 2 tygodnie aby sprawdzić wartość linków.
Ostatnio zmieniony 03 mar 2017, 17:07 przez LupeR, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zamykam bo sam spam już leci



  • Reklama

Wróć do „Webmastering i programowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości