Mały Problemik ze stronką, jak umieścić link

Wszystko co dotyczy tworzenia i optymalizacji stron internetowych oraz programowania
Awatar użytkownika
Radzio2311

Użytkownik
Posty: 96
Rejestracja: 10 lip 2013, 19:51

Mały Problemik ze stronką, jak umieścić link

Post11 gru 2014, 16:33

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Witam :)
Mam taka prosta prace do wykonania na zawodowy...
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
W miejsce gdzie napisane jest "link 1 link 2 link 3 itd"..chciałbym wstawić Linki swoje...tylko nie wiem jak je na środek przestawić...bo jak zauwazyliscie gdy dodałem "przykładowy link" to mi sie wyswietlił nad zdj....a chciałbym zeby na zdjeciu..w tych wyznaczonych miejscach :)....Wyżej macie kod zrodłowy w pierwszym linku..zatutułowane jako Zdjecie :)....Można go przerobic...wstawiajac np : Link 1 Link 2..w tych miejscach...bo sam juz nie wiem dokladnie jak to zrobic :)
Obrazek

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Mały Problemik ze stronką

Post11 gru 2014, 21:58

Powiedz mi jedno, czy ta strona jest robiona na DIVach?

Bo taki efekt uzyskasz np jeśli cały obrazek dla "Przyk link" jest w DIV i ten DIV ma ustawiony styl: width: 200px, height: 150px. Oczywiście to przykład wymiarów. Teraz link jak wstawisz to Masz kilka opcji. <a href...> jemu nadasz styl text-align:center;
Albo jak nie zadziała to dla DVIa użyj paddingów (padding-left:100px; padding-top: 50px;) Używając paddinga zawsze trzeba zmienić główny wymiar, tj gdy padding-left: 100px, to width zmieniasz z 200 na 100 mniej czyli 100px;

A ogólnie to wklej kod tej strony w znacznik code na forum, to łatwiej będzie pomóc.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Awatar użytkownika
robiwielki

Ekspert
Posty: 2851
Rejestracja: 25 gru 2013, 18:11
Kontaktowanie:

Mały Problemik ze stronką, jak umieścić link

Post12 gru 2014, 18:37

Z tego, co widzę to tabelki są niezamknięte itp. Jak jeszcze jutro będziesz miał problem, bo może ktoś pomoże to napisz a ja ci wykonam poprawnie. Bo już dzisiaj nie chce mi się, jednym słowem późna pora i mam "lenie" :)\

-- 12 gru 2014, 18:37 ---

Tutaj masz zrobione Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników, popatrz sobie czy tak może być bo to jest jeden z kilkunastu opcji.
Ktoś musi być „zły”, żeby ktoś był dobry. Równowaga w przyrodzie musi być.


Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Mały Problemik ze stronką, jak umieścić link

Post13 gru 2014, 19:23

Jeżeli są w divach to użyć block i clear:both + stałe width wyrażone w px lub % i żeby wyśrodkować margin:0 auto przypisany do głównego bloku div w kontenerze z linkami. Podaj najlepiej treść kodu to będziemy mogli konkretniej doradzić.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW



  • Reklama

Wróć do „Webmastering i programowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości