Obrazki pl do motywu na phpBB 3.0.5 - problem

Wszystko co dotyczy tworzenia i optymalizacji stron internetowych oraz programowania
koleś git

VIP
Posty: 912
Rejestracja: 05 maja 2009, 15:57
Lokalizacja: Włocławek
Kontaktowanie:

Obrazki pl do motywu na phpBB 3.0.5 - problem

Post25 sie 2009, 20:26

Zainstalowałem motyw aero blue, w języku polskim nie miał obrazków, więc, skopiowałem folder en zmieniłem na pl, i były po angielsku, przynajmniej były xD. Znalazłem w internecie gotowe obrazki pl dla tego motywu, ale jest problem. Były w formacie .gif, więc przekonwertowałem do .png, ścieżka była dobra, ale nie wiem z jakiego powodu ich nie ma, jest tak jak wcześniej, nie było niektórych przycisków. Próbowałem różnymi sposobami. Zrobiłem zmodyfikowane motywy, co miały od razu obrazki pl, nie działa, zrobiłem takie co miały w en polskie obrazki + polskie - nie działa. Cache motywu czyściłem, nie wiem dlaczego nie działa. Może to mieć coś wspólnego to, że jeden obrazek składa się z 2 części (tj. podświetlanej, jak się najedzie i nie podświetlanej) ?
edit: Chyba właśnie w tym tkwi problem, bo jest mała różnica:
Obrazek Obrazek
Pozdrawiam, koleś git

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21398
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Obrazki pl do motywu na phpBB 3.0.5 - problem

Post25 sie 2009, 20:35

Wyczyść wszystkie cache: style(szablonu+motywu+ikon)+Strona główna->wyczyść cache serwera
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

koleś git

VIP
Posty: 912
Rejestracja: 05 maja 2009, 15:57
Lokalizacja: Włocławek
Kontaktowanie:

Obrazki pl do motywu na phpBB 3.0.5 - problem

Post25 sie 2009, 20:52

Czy czyściłem cache serwera i szablonów, ale gdzie można wyczyścić motywu i ikon, w zakładce style mam podkategorie:
style
szablony
motywy
zestawy obrazków
Tylko przy szablonach mam cache.
Pozdrawiam, koleś git

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21398
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Obrazki pl do motywu na phpBB 3.0.5 - problem

Post25 sie 2009, 21:12

Wszędzie tam daj na odśwież.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

koleś git

VIP
Posty: 912
Rejestracja: 05 maja 2009, 15:57
Lokalizacja: Włocławek
Kontaktowanie:

Obrazki pl do motywu na phpBB 3.0.5 - problem

Post25 sie 2009, 21:21

Niestety, to nic nie dało. Może błąd leży w kształcie obrazków ? Tak jak pokazywałem wyżej.
Edit: Pomogła zmiana formatu, co prawda tak jak mówiłem, przekonwertowałem, ale dla pliku .cfg ważne było .PNG, a .png.
Pozdrawiam, koleś git



  • Reklama

Wróć do „Webmastering i programowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości