Potrzeby poradnik lub tutorial jak zrobić szablon aukcji.

Wszystko co dotyczy tworzenia i optymalizacji stron internetowych oraz programowania
slayter

Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 10 maja 2009, 21:52
Lokalizacja: Sosnowiec

Potrzeby poradnik lub tutorial jak zrobić szablon aukcji.

Post10 maja 2009, 21:58

Witam ,szukam ,szukam i szukam i nigdzie nie mogę znaleźć żadnego poradnika jak samemu zrobić szablon na aukcje allegro. Jeżeli zna ktoś taki poradnik proszę o podanie źródła do niego. Jeżeli wie ktoś jak to zrobić(szablon) to prosiłbym o wytłumaczalnie.Chodzi mi o prosty szablon z lewej informacje a wszystko na tle jakiegoś zdjęcia.
Ostatnio zmieniony 10 maja 2009, 22:01 przez me@djohnsc, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: przeniosłem z problemy, dodałem polskie znaki diakrytyczne

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Potrzeby poradnik lub tutorial jak zrobić szablon aukcji.

Post11 maja 2009, 01:11

Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

krzysiuus

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2009, 22:27

Re: Potrzeby poradnik lub tutorial jak zrobić szablon aukcji.

Post07 mar 2010, 20:15

Tu masz wszystko co potrzebujesz na aukcje:)

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Pozdrawiam Serdecznie :D

-- 07 mar 2010, 21:15 ---

Lub tu:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Jest nawet PANEL AUKCJi

teknoid

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2012, 14:29

Potrzeby poradnik lub tutorial jak zrobić szablon aukcji.

Post08 lip 2012, 18:59

obok sprzedaży na aukcji, można pomyśleć jeszcze o jakimś tanim sklepie internetowym, teraz są takie techniki, że praktycznie nie trzeba mieć swoich nakładów finansowych, które same zapełniają sie produktami, dopiero wtedy możemy liczyć na sprzedaż i zarobek, a znalazłem taką fajną sprawę,
czy to dobra opcja?
podobno to autorska dystrybucja darmowego oprogramowania przeznaczona na silniki sklepów internetowych z hurtownią internetową Meblenet.pl (zakładka '

Kod: Zaznacz cały

http://www.meblenet.pl/integracja-sklepu-z-hurtownia-xml-r84.html
').
Bez dodatkowych nakładów finansowych można stać się nabywcą oprogramowania, bezinteresownie wspomagajacego domowy budżet, jak dla mnie to godny polecenia pomysl.
Ostatnio zmieniony 08 lip 2012, 18:59 przez cosik_ktosik, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Usuwam spam linka



  • Reklama

Wróć do „Webmastering i programowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości