Pozycjonowanie Linkami

Wszystko co dotyczy tworzenia i optymalizacji stron internetowych oraz programowania
Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 787
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Pozycjonowanie Linkami

Post15 lut 2015, 18:22

Cześć. Ostatnio pobrałem Total Commandera, kliknąłem z ciekawości w ostatnie komentarze, bo coś mi nie pasowało zjechałem niżej a tam...

Kod: Zaznacz cały

http://totalcmd.pl/download/wcx/gms/Unreal_MOD


9tys spamerskich komentarzy, rozumiem że te linki są robione programami, i mam takie pytanie, bo komentarze nie obsługują na tej stronie znaczników HTML a mimo to, jest tyle komentarzy.

Pozwolę sobie przytoczyć jeden z nich (linki celowo zmienione na moją stronę :D)

//spamów proszę nie przytaczać na forum

No i teraz moje pytanie, rozumiem że taki wpis mógł być zrobiony preclem, i przegenerowany jakieś 50 razy, ale czy nie formatowany tekst HTML Google bot odczytuje tak samo jak formatowany? Czyli:

Najlepsza Strona o Clash Of Clans W Polsce Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Najlepsze Forum o COC w Polsce! Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Czy dla przeglądarki ta wersja pierwsza, a 2ga to jedno i to samo ?
Ostatnio zmieniony 15 lut 2015, 18:22 przez rokko, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: usunięto spam cytat

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Pozycjonowanie Linkami

Post15 lut 2015, 18:23

Google potrafi rozpoznawać tego typu linki lecz nie uwzględni anchora z nich.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Niski

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2015, 15:53

Pozycjonowanie Linkami

Post01 mar 2015, 11:49

rokko pisze:Google potrafi rozpoznawać tego typu linki lecz nie uwzględni anchora z nich.


Czemu nie uwzględni anchora?



  • Reklama

Wróć do „Webmastering i programowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości