Pozycjonowanie strony w google oraz w zumi

Wszystko co dotyczy tworzenia i optymalizacji stron internetowych oraz programowania
DANTHE78

Użytkownik
Posty: 59
Rejestracja: 03 mar 2009, 23:23
Lokalizacja: Garbów

Pozycjonowanie strony w google oraz w zumi

Post12 sty 2011, 23:29

Witam, mam pytanie jak pozycjonować stronę w google czy jest możliwe bezpłatne pozycjonowanie. Proszę o dokładne opisanie pozycjonowania. Dodatkowo chciałem i w zumi, ale głównie chodzi o Google, nigdzie na ten temat info nie mogę zdobyć. Pozdrawiam i proszę o pomoc.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Pozycjonowanie strony w google oraz w zumi

Post12 sty 2011, 23:37

Nie warto się bawić w darmowe. Wszelkie SWLe (systemy wymiany linków), korzystanie ze skryptów typu SEO Adder tylko zbanują pozycjonowaną stronę, podobnie nagły przypływ linków. Pozycjonowanie to proces długotrwały i za nic nie rób go samodzielnie i nie zlecaj byle komu. Google nakłada za takie rzeczy filtry lub banuje strony. Tu trzeba wiedzieć gdzie i co dodawać, a sam proces trwa bardzo długo. W życiu bym nie zaoferował nikomu, że zrobię to tanio, bo wiem, że zniszczy to szybko stronę. Pozycjonuje się na wybrane frazy realne do zdobycia (prowadzi się analizę co można zdobyć) i na nie się pozycjonuje zdobywając cenne linki powiązane tematycznie.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

DANTHE78

Użytkownik
Posty: 59
Rejestracja: 03 mar 2009, 23:23
Lokalizacja: Garbów

Pozycjonowanie strony w google oraz w zumi

Post12 sty 2011, 23:42

No niby tak lecz słyszałem od znajomego że swoja strone wypozycjonował za darmo tylko nie pamieta juz jak no i faktycznie w google mozna bez problemu tą firme znalezc zajmuje 2 pozycje z trafnosci wyszukiwania wynikow.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Pozycjonowanie strony w google oraz w zumi

Post13 sty 2011, 00:05

Bywa, że strona się sama pozycjonuje. Ale to głównie zależy od tematyki i treści strony oraz jej optymalizacji pod kątem SEO (przyjazne linki, dobrane słowa kluczowe - to dzisiaj nie ma większego znaczenia, tematyka i wiele innych). Samemu można, ale to po prostu zdobywanie linków na odpowiednie anchory (frazy). Ale ponownie ostrzegam, nagły przypływ linków=filtr od Google lub w skrajnym przypadku ban.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Expletive

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2015, 16:16

Pozycjonowanie strony w google oraz w zumi

Post14 sie 2015, 20:23

Strona pozycjonuje sie sama jeśli ma na prawdę dobry i poszukiwany content... W innym przypadku trzeba zatrudnić firmę pozycjonerska, bo samemu nie damy rady wynieśc strony na szczyt... Ja zatrudniłem firmę [url=http:xxxxxxx[/url] idzie im na prawdę dobrze bo moja strona jak na razie całkiem szybko idzie w górę... Zobaczymy co dalej :)
Ostatnio zmieniony 14 sie 2015, 20:23 przez XMan, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunąłem spam

fizjo123

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2015, 10:14

Pozycjonowanie strony w google oraz w zumi

Post24 lis 2015, 10:19

Jeśli chcesz za darmo wypozycjonować strone polecam poczytać temat linkowania seo. Na początek powinienes odpowiednio zoptymalizować strone. Poszukaj optymalizacja seo kilka poprawek na stronie dobrze wpłynie na wyniki wyszukiwania do tego dodaj swoja stron do katalogów firm, stron, Jeśli gdzieś sie logujesz albo w stopkach albo w profilu umieść link do twojej storny. Moze góry nei złapiesz ale zawsze cos.



  • Reklama

Wróć do „Webmastering i programowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości