Programowanie Android w środowisku SDL Code na PC Windows 10

Wszystko co dotyczy tworzenia i optymalizacji stron internetowych oraz programowania
lukaszrygal

Użytkownik
Posty: 101
Rejestracja: 17 lis 2015, 20:35

Programowanie Android w środowisku SDL Code na PC Windows 10

Post20 cze 2016, 01:18

Przygotowałem tilesety,podstawowe ruchy postaci,ale czy SDL-C++ codeblocks obsługuje grafikę wektorową w kwestii licencji abandonware tej gry.
Ostatnio zmieniony 20 cze 2016, 01:18 przez LupeR, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Poradniki --> Webmastering i programowanie

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Programowanie Android w środowisku SDL Code na PC Windows 10

Post22 cze 2016, 21:40

Powiem Tobie, że nie kumam tego pytania :D
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

lukaszrygal

Użytkownik
Posty: 101
Rejestracja: 17 lis 2015, 20:35

Programowanie Android w środowisku SDL Code na PC Windows 10

Post25 lis 2016, 21:11

chodziło mi o grę zrobioną 22 lata temu przez Kliforda Bleszyńskiego i Arjaana Brussee'a(Jazz Jackrabbit)jednakże moja postać ma za mało animacji(nie wyszło tak dobrze jak amerykański fangame-tzn.gra tworzona przez fanów Sonic 2 HD),aby była wersja HD.Więc konkretnie mówiąc od rzeczy planowałem zrobić zremasterowaną wersję jazza 1 & 2 jak chris"taxman"whitehead i simon"stealth"thomley,lecz myślę,że najpierw muszę nauczyć się programować Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników jak mi wyszła ta animacja w blenderze pokażę w formie wideo Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników bardzo mi się podobają fanowskie zremasterowane gry np.projekt na jazz2online Open(Source)Jazz Jackrabbit.



  • Reklama

Wróć do „Webmastering i programowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości