Proszę Was o opinie jak się Wam wyswietla strona.

Wszystko co dotyczy tworzenia i optymalizacji stron internetowych oraz programowania
100%

Użytkownik
Posty: 92
Rejestracja: 12 gru 2013, 22:38

Proszę Was o opinie jak się Wam wyswietla strona.

Post29 mar 2016, 23:20

Napiszcie jaka przeglądarka i czy komputer czy smartfon i wszystko w ogóle co sie wydaje podejrzane, z góry dziękuję. Tu strona Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
rozmus

Użytkownik
Posty: 178
Rejestracja: 06 lip 2010, 21:28

Proszę Was o opinie jak się Wam wyswietla strona.

Post30 mar 2016, 01:55

Najnowszy Firefox 32 bity i Chrome 64 bity.
Windows 7 64 bit (laptop).

Jeden błąd zauważyłem w Chrome:
Poza tymi, że jest "głowna" zamiast "główna", oraz "zarezerwój przez o z kreską zamiast "u" i paznokcii zamiast paznokci, oraz powinno być dodaj swój komentarz zamiast podaj... :@

Po kliknięciu na zarezerwuj termin na kolejnej stronie przycisk Strona główna [napis jest w ramce obok ikonki]

W Chrome:

Obrazek

W Firefoxie poprawnie:

Obrazek

Poza tym oczywiście według mnie brzydka czcionka i niedobrane kolory. :roll:

PS. Powinno być chyba na terenie Oławy i okolic?
A nie okolicac...oraz raczej w jednym wierszu.
Wszystko do poprawy ( nie ma również wyboru dwunastu miesięcy w formularzu zgłoszeniowym).

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Dziubek

Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 06 sty 2012, 23:32
Lokalizacja: Łódź

Proszę Was o opinie jak się Wam wyswietla strona.

Post30 mar 2016, 17:51

Wejdź na Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Wybierz przeglądarki które Cię interesują i wpisz swój adres www. Ogółem polecam te, i podobne strony, bo liczenie że każdy kto wejdzie w temat i będzie testował stronę to troszkę naiwność (bez urazy). O stracie czasu w oczekiwaniu na opinie innych nie wspomnę.

Na smartfonie, w zależności od przeglądarki to albo słabo ogółem wygląda (UC MINI) po zlewające się tło z tekstem (Chrome). Tyle z mojej strony.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 22625
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Proszę Was o opinie jak się Wam wyswietla strona.

Post06 kwie 2016, 18:14

100% mi się Twoja stronka nie wyświetla, bo blokuje ją Malwarebytes AntiMalware Premium... Może to fałszywy alarm, ale na obcych stronach nie będę wyłączać tego zabezpieczenia.

Zresztą uważam, że Dziubek dobrze Ci doradził.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.



  • Reklama

Wróć do „Webmastering i programowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości