Włączenie możliwości oceniania newsów dla gości w extreme...

Wszystko co dotyczy tworzenia i optymalizacji stron internetowych oraz programowania
wiktor96

Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 30 mar 2009, 21:00

Włączenie możliwości oceniania newsów dla gości w extreme...

Post14 kwie 2009, 20:45

Włączenie możliwości oceniania newsów dla gości w extreme fusion

Awatar użytkownika
me@djohnsc

Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 22 lis 2008, 19:28
Lokalizacja: Śląsk

Włączenie możliwośći oceniania newsów dla gości w extreme f

Post14 kwie 2009, 21:08

A więc: panel administratora => zarządzanie stroną => ustawienia różne => włącz pisanie gościom - tak (UWAGA, niezarejestrowani użytkownicy będą mogli pisać w SB, komentarze, itd, wszędzie gdzie tylko można :P) => zapisz ustawienia

Oczywiście jak zapisujesz newsa to zaznacz włącz komentowanie i ocenianie, bez załączonego komentowania nie będzie można załączyć oceniania, i w tym problem ponieważ goście będą mogli komentować, i może pojawić się duuużo spamu,

Dla tego pogrzeb w panelu administratora oraz zajrzyj na stronę => Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników może znajdziesz coś, postaram się znaleźć

wiktor96

Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 30 mar 2009, 21:00

Włączenie możliwości oceniania newsów dla gości w extreme...

Post14 kwie 2009, 21:34

włączyłem pisanie gościom już dawno i gość komentarz może napisać ale ocenić już nie

Awatar użytkownika
me@djohnsc

Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 22 lis 2008, 19:28
Lokalizacja: Śląsk

Włączenie możliwości oceniania newsów dla gości w extreme...

Post14 kwie 2009, 21:54

Zmodyfikowałem pewien plik lekko, i sprawdziłem u siebie i działa teraz głosowanie dla gości, wystarczy że pobierzesz ten plik => Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

i wrzucisz go na serwer do folderu => includes, ALE wcześniej zrób kopię tego pliku ratings_include.php co jest na serwerze

Oczywiście sprawdzałem u siebie i działa, sprawdzałem na Operze, Firefoxie, ALE jeszcze jak to zrobisz to sprawdź na wszystkich przeglądarkach jakich możesz, przede wszystkim Internet Explorer !!!!!

wiktor96

Użytkownik
Posty: 47
Rejestracja: 30 mar 2009, 21:00

Włączenie możliwości oceniania newsów dla gości w extreme...

Post15 kwie 2009, 17:08

thx me@djohnsc, działa :D :jupi:



  • Reklama

Wróć do „Webmastering i programowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości