WordPress - jak zrobić test z odpowiedzi na stronie

Wszystko co dotyczy tworzenia i optymalizacji stron internetowych oraz programowania
Avenus

Użytkownik
Posty: 191
Rejestracja: 12 lis 2013, 21:04

WordPress - jak zrobić test z odpowiedzi na stronie

Post18 gru 2015, 00:58

Witam. Projektuje stronę internetową (edukacyjna) z logowaniem dla użytkownika zalogowanego i nie. Chciałabym zrobić ćwiczenia sprawdzające wiedze. Na stronie będą lekcje edukacyjne i teraz bym chciała zrobić taki test z odpowiedziami, gdzie użytkownik ma zaznaczyć prawidłową odpowiedz. Po rozwiązaniu pojawi się ocena. Jeszcze tego nie robiłam i nie wiem jaka wtyczkę użyć, żeby to uzyskać? Zależy mi na tym,żeby zrobić to jak najlepiej. Z góry dzięki za pomoc.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

WordPress - jak zrobić test z odpowiedzi na stronie

Post18 gru 2015, 09:13

A musi być to worpdress? Ja używam systemu Moodle
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

Avenus

Użytkownik
Posty: 191
Rejestracja: 12 lis 2013, 21:04

WordPress - jak zrobić test z odpowiedzi na stronie

Post18 gru 2015, 09:37

No musi być WordPress. Tak mam założone w pracy.

Awatar użytkownika
Expositorius

Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 10 cze 2018, 01:28

WordPress - jak zrobić test z odpowiedzi na stronie

Post10 cze 2018, 02:36

Wystarczy zainstalować wtyczkę z funkcjami Quizu. Poniżej podaje link do takich wtyczek na Wordpress:

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Wtyczki oferują różne opcje, więc wybrać trzeba samemu. Przy wyborze wtyczki sprawdzamy czy wtyczka pracuje z najnowszą wersją Wordpress. Unikamy raczej wgrywania wtyczek, które długo nie były już aktualizowane (ponad rok).

Jeżeli chodzi o coś więcej niż tylko quiz, a o bardziej rozwinięte formy nauczania online, to z darmowych opcji proponuję zastosowanie wtyczki LMS LearnPress plus wszystkie darmowe wtyczki do tego LMS. Można też uzyskać darmowy motyw współpracujący dobrze z LearnPress na ich stronie:

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

W wersji darmowej dostęp do kursów może być bezpłatny lub płatny (jedna forma płatnicza). Jeżeli zaś chcemy korzystać z dodatkowych wtyczek płatnych, to najlepiej zakupić płatny motyw na stronie producenta, który jest wyposażony już we wtyczki płatne.
Ostatnio zmieniony 16 cze 2018, 12:31 przez LupeR, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: odkop?



  • Reklama

Wróć do „Webmastering i programowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości