WordPress przestał działać - błąd strony!!

Wszystko co dotyczy tworzenia i optymalizacji stron internetowych oraz programowania
Avenus

Użytkownik
Posty: 191
Rejestracja: 12 lis 2013, 21:04

WordPress przestał działać - błąd strony!!

Post26 lut 2016, 00:43

Witam. Po zmianie w edytorze (wtyczka Sidebar Login)Zamiast tego 'wp-login.php?action=register' zmieniłam link na adres strony głównej.
if ( $show == 'logged_out' ) {
if ( get_option('users_can_register') && ! empty( $this->instance['show_register_link'] ) && $this->instance['show_register_link'] == 1 ) {

if ( ! is_multisite() ) {

$links['register'] = array(
'text' => __( 'Register', 'sidebar-login' ),
'href' => apply_filters( 'sidebar_login_widget_register_url', site_url( 'wp-login.php?action=register', 'login' ) )
);

} else {

I nagle nie mogłam ani wejść na strone ani do panelu administracyjnego. Wpisuje adres i pusta strona (biała strona)!! Próbowałam poprawić, wrócić i nic. Co mam zrobić? Jak poprawić? Mam kopie zapasową WordPressa i FileZilla wszystkie pliki mam. Nie wiem co mam zrobić, by poprawić. Nie chce już grzebać.

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

WordPress przestał działać - błąd strony!!

Post26 lut 2016, 13:51

No dobra a gdzie reszta kodu?

Włącz sobie w WP tryb debugowania, edytuj plik wp-config.php i dodaj lub zmień przy DEBUG:

Kod: Zaznacz cały

define('WP_DEBUG', true);
define('WP_DEBUG_DISPLAY', true);


Później odśwież stronę i podaj treść błędu, który wyświetli się na stronie.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Avenus

Użytkownik
Posty: 191
Rejestracja: 12 lis 2013, 21:04

WordPress przestał działać - błąd strony!!

Post26 lut 2016, 14:33

Ten kod co wkleiłam to jest w edytorze wtyczki Sidebar Login. Zle napisałam. Chodziło mi o:
Chciałam zmienić link rejestracji żeby można było się rejestrować na stronie głównej. Używam wtyczki Sidebar Login. I gdy edytorze tej wtyczki w : sidebar-login/includes/class-sidebar-login-widget.php w tym kodzie zmieniłam: 'href' => apply_filters( 'sidebar_login_widget_register_url', site_url( 'wp-login.php?action=register', 'login' ) )
);

'wp-login.php?action=register' -zamiast tego ustawiłam adres strony.

A można to zrobić przez FileZilla? Bo nie mogę wejść na stronę ani się zalogować, nawet wejść do panelu administracyjnego. Wpisuje adres i pojawia się pusta strona. Przeglądarka Mozilla Firefox. Sprawdziłam na innym komp w przeglądarce Chrome pojawiło się taki komunikat: Błąd serwera 500.
W witrynie wystąpił błąd podczas pobierania strony. Moze ona byc wyłaczona na potrzeby konserwacji lub nieprawidłowo skonfigurowana.
System Windows odtrzymał od serwera następujący komunikat o błędzie protokołu HTTP: 403 (dostęp zabroniony)

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

WordPress przestał działać - błąd strony!!

Post26 lut 2016, 20:21

A można to zrobić przez FileZilla?

Tak, plik wp-config.php pobierasz z serwera FTP, modyfikujesz w notatniku i ponownie wysyłasz na serwer podmieniając oryginalny.

Każdy plik możesz w ten sposób edytować. Nawet w zaleceniach polityki bezpieczeństwa WordPress jest rekomendacja, aby całkiem wyłączyć możliwość edycji plików z poziomu panelu administracyjnego.

Jeżeli są błędy 500 lub 403 to grubsza sprawa, którą trzeba by było na żywca sprawdzić. Niestety w ten weekend nie będę miał zbyt wiele czasu na te sprawy, a w przyszłym tygodniu już całkiem, początek miesiąca najwięcej roboty :/
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Avenus

Użytkownik
Posty: 191
Rejestracja: 12 lis 2013, 21:04

WordPress przestał działać - błąd strony!!

Post26 lut 2016, 21:07

No na przeglądarce Chrome właśnie mam takie komunikaty. No nic zostawię na razie, pojadę na uczelnie i mi wykładowca ogarnie albo założy nowy serwer itp. Przerzucę kopie pliku WordPressa a jak sie nie da na nowo. Dobrze ze nie mam obrony teraz..tylko jeszcze mam ponad 2 miesiące czasu.



  • Reklama

Wróć do „Webmastering i programowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości