Pozbywanie się Spamera skype

Informacje o najnowszych zagrożeniach i sposobach leczenia
Stasio132

Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 07 paź 2012, 13:27

Pozbywanie się Spamera skype

Post07 paź 2012, 13:37

Witam otóż w tym poradniku opiszę pozbywanie się spamera na skype
"hej to jest twój nowy obraz profil? Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników "
Plan :
1.Odszukujemy plik który pobraliśmy ze strony
2.Usuwamy go
3.Start - uruchom - %appdata%
4.Usuwamy wszystkie numerki np 1,5,7 itd ( Uwaga,to są pliki exe )
5.Restartujemy komputer
6.Cieszymy się wolnym skype

Filmik Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników ( nie życzę sobię komentarzów na temat mojego głosu ).
To tylę pozdrawiam, Stasio132

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Pozbywanie się Spamera skype

Post07 paź 2012, 15:29

Stasio132 pisze:Witam otóż w tym poradniku opiszę pozbywanie się spamera na skype
"hej to jest twój nowy obraz profil? Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników "
Plan :
1.Odszukujemy plik który pobraliśmy ze strony
2.Usuwamy go
3.Start - uruchom - %appdata%
4.Usuwamy wszystkie numerki np 1,5,7 itd ( Uwaga,to są pliki exe )
5.Restartujemy komputer
6.Cieszymy się wolnym skype

Filmik Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników ( nie życzę sobię komentarzów na temat mojego głosu ).
To tylę pozdrawiam, Stasio132


Nic do Twojego głosu nie mam ;) . Aczkolwiek nie jest to rozwiązanie tegoż problemu, gdyż nie tylko tam pojawiają się omówione przez Ciebie pliki wykonywalne, ale również nie występują tylko w formie liczbowej.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.

Stasio132

Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 07 paź 2012, 13:27

Pozbywanie się Spamera skype

Post09 paź 2012, 07:31

Ja osobiścię ich nie miałem i około 50 moich znajomych ze skype to pomogło ;)

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Pozbywanie się Spamera skype

Post11 paź 2012, 20:34

Stasio132 pisze:Ja osobiścię ich nie miałem i około 50 moich znajomych ze skype to pomogło ;)


Mimo to informuję Was, że to nie jest wyjście, a na każdym z komputerów wykonajcie pełne skanowanie Malwarebytes`em Anti-Malware (nie gódź się na wersję testową) -> Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników, jeśli coś znajdzie usuń i daj raport. Gwarantuję Wam, że coś znajdzie.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.



  • Reklama

Wróć do „Zagrożenia i leczenie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości