Nie mogę zalogować się do Facebooka

Wszystko co dotyczy bezpieczeństwa systemów oraz walki z malware, w szczególności analiza logów

Postprzez 12325 » 03 kwi 2013, 13:13

witam od tygodnia nie mogę się zalogować na stronie pojawia się komunikat błąd serwera czy ktoś wie co z tym zrobić
Ostatnio edytowano 03 kwi 2013, 15:45 przez seba86mu, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Korekta tytułu.
12325

Użytkownik

Kasa: 23.00

facebouk

Postprzez lewy » 03 kwi 2013, 15:05

Chcesz pisać na facebooku, a z użyciem swojego języka Masz problem. Może zarobiłeś bana jak poczytali kilka wypowiedzi. Wiem, że to złośliwe ale szanuj swój język.

A teraz, co z tym zrobić. Blokada facebooka ma dwa podłoża. Po pierwsze, wirusy. Po drugie, adresy dns, można je zmienić na tzw opendns.
lewy

Ekspert

Kasa: 1,515.00
Blog: Zobacz Blog (3)
    LinuxSafari

Postprzez kominekl » 05 kwi 2013, 15:25

12325 napisał(a):witam od tygodnia nie mogę się zalogować na stronie pojawia się komunikat błąd serwera czy ktoś wie co z tym zrobić

+

lewy napisał(a):Chcesz pisać na facebooku, a z użyciem swojego języka Masz problem. Może zarobiłeś bana jak poczytali kilka wypowiedzi. Wiem, że to złośliwe ale szanuj swój język.

A teraz, co z tym zrobić. Blokada facebooka ma dwa podłoża. Po pierwsze, wirusy. Po drugie, adresy dns, można je zmienić na tzw opendns.

Proszę logi.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.
kominekl

Ekspert

Kasa: 6,271.50
Blog: Zobacz Blog (10)
    Windows XPFirefox

• Reklama

Powrót do Bezpieczeństwo