nie można nawiązać połączenia z serwerem google

Wszystko co dotyczy bezpieczeństwa systemów oraz walki z malware, w szczególności analiza logów

Postprzez Rafi66 » 21 lut 2013, 19:15

Nie mogę się połączyć z google w przeglądarce google chrome.
Kiedy próbuje się zalogować do konta google () to wyskakuje błąd "Strona internetowa jest niedostępna". Działa jedynie chrome://signin, lecz wtedy wyskakuje komunikat "nie można nawiązać połączenia z serwerem".
Problem występuje również na mozilli, tylko tam nie działa google.pl, a różne inne funkcje (np. konto youtube) tak, jak już pisałem wyżej odwrotoście tego jest na Chromie, którą zawsze używałem.
Usunąłem cookie, wyłączyłem firewalla, przeskanowałem kompa, przeinstalowałem przeglądarkę.
Problem może leżeć w rejestrze, którym wczoraj się "bawiłem", ale zrobiłem Backupa.

Teraz doszedł jeszcze jeden problem.
Nie mogę się zalogować do gry League of Legends, ani wejść
Chciałem reinstalke gry zrobic i musze pobrac z innego źródła.
jak widać problem mam nie tylko z Google. nie mogę po prostu wejść na niektóre strony i logować się do niektórych gier.

to samo z

i logowaniem do poczty o2

Także Pando Media Booster (program potrzebny do odpalenia League of Legends) nie może się połączyć z serwerami. Piszę, że firewall blokuje dostęp, ale wyłączyłem zaporę systemu windows jak i zaporę Eseta, a proxy nie używam.
Rafi66

Użytkownik

Kasa: 54.00

Postprzez cosik_ktosik » 22 lut 2013, 00:12

Temat przeniosłem bo mi to na wirusy wygląda.

Podaj logi, o których tutaj mowa (tam Masz też linki do instrukcji) http://forum.hotfix.pl/bezpieczenstwo/regulamin-bezpiecze-stwa-t19001.html
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)
cosik_ktosik

Administrator

Blog: Zobacz Blog (8)
    Windows 7Firefox

Postprzez kominekl » 22 lut 2013, 21:10

Także Pando Media Booster (program potrzebny do odpalenia League of Legends) nie może się połączyć z serwerami. Piszę, że firewall blokuje dostęp, ale wyłączyłem zaporę systemu windows jak i zaporę Eseta, a proxy nie używam.

Zgadzam się z poprzednikiem, poza tym możesz wyłączyć zaporę.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.
kominekl

Ekspert

Kasa: 6,271.50
Blog: Zobacz Blog (10)
    Windows XPFirefox

• Reklama

Powrót do Bezpieczeństwo