Cabal Online

Blogi użytkowników forum Hotfix
Awatar użytkownika
Maciak Plock

VIP
Posty: 785
Rejestracja: 16 cze 2009, 21:48
Lokalizacja: Płock!
Kontaktowanie:

Cabal Online

Post04 gru 2016, 19:04

Cabal koreańskiego studia EST Games to kolejny przedstawiciel, coraz popularniejszego, gatunku MMORPG. Twórcy proponują swoistą mieszankę elementów klasycznych dla RPG, ubarwionych koniecznością rozwiązywania zagadek logicznych i doprawionych dużą dawką akcji (ze zdecydowaną przewagą tych ostatnich).

Historia rozgrywa się w krainie Navereth, niegdyś kompletnie zniszczonej przez siły natury. Wówczas ludzkość podniosła się po upadku dzięki grupce wizjonerów, wielkich mistrzów Force Power. To oni poprowadzili ocalałych ku odrodzeniu i lepszej przyszłości. Minęły wieki, świat wydaje się zapominać o tragedii mającej miejsce tysiąc lat wcześniej, a tymczasem uśpione zło znów podnosi głowę. Gracze wcielają się w postaci herosów zamieszkujących Navereth. Każdy ma szansę zostania bohaterem, tym który odkryje wielki spisek, i zapobiegnie ponownej zagładzie.

Do wykonania jest całe mnóstwo questów związanych z główną intrygą, jak i zadań pobocznych. Gracze przemierzają, w pojedynkę lub w grupach, olbrzymi świat składający się z około trzystu lokacji (głównie podziemi). Gra wymaga nie tylko zręcznych dłoni ale i giętkiego umysłu, na swej drodze bohaterowie spotykają niemało zagadek i pułapek wymagających logicznego myślenia. Jednak najważniejszym aspektem w Cabalu jest walka. Navereth aż roi się od bestii pragnących włączyć Cię do swego menu. Niejeden raz staniesz także oko w oko z graczem mającym wrogie zamiary (PvP). System walki nie ma nic wspólnego z RPG ? owymi turami lub nieśmiertelnym zestawem attack?magic?defend?item. To czego doświadczamy w Cabal to błyskawiczna, krwawa i dynamiczna młócka rodem z najlepszych bijatyk. Na pierwszy plan zdecydowanie wysuwa się akcja, potyczki są niesamowicie szybkie i widowiskowe. Bohaterowie dysponują niemałą ilością ciosów, ale autorom udało się stworzyć łatwy do opanowania system sterowania, dzięki czemu, sprawnie poradzą sobie zarówno wielbiciele gier akcji, jak i Ci którzy nie mieli większej styczności z bijatykami.

Cabal ma jeszcze jedną zaletę: programiści z EST Games, stworzyli silnik graficzny pozwalający zachować wysoką jakość detali nawet na słabszych maszynach.

To na tyle z "teori" Cabal posiada jeszcze 1, BARDZO WAŻNĄ OPCJE! mianowicie Klawiatura Ekranowa coś takiego jak w Maple Story, dzięki tej klawiaturze, unikniemy Hacka, zhackowanie nas, jest praktycznie nie możliwe, więc nie mamy co się martwić, dodatkowo, możemy zabezpieczyć hasłem (kodem PIN) Depo, EQ, oraz chary, przydaje się to gdy jakiś kretyn dosiądzie się nam do PC i spróbuje wszystko wyrzucić, wtedy pisze że nie można bo jest założone hasełko ;)

Trochę screenów:

Obrazek

Na screenach jest Wersja Koreańska, jest dostępna wersja Europejska w 100% po angielsku, screeny są przestarzałe, w grze się trochę pozmieniało, doszła Wojna Nacji, pozmieniała się trochę czcionka i Parę innych dupereli.

Oco chodzi z wojną nacji?
Co 4 godziny, odbywa się wojna dobra ze złem, czyli Prycyon z Capella ;) polega to na tym, że gracze zostają przeteleportowani na specjalną mapę (tylko ci chetni) i tam walczą, chodzi tam o przejmowaniu baz, jest to bardzo fajna rozrywka, coś jak OTS WAR w tibi :D tylko na legalu na globalnych serwerach, więcej znajdziecie na Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Grę można pobrać z Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

POLECAM!!


  • Reklama

Wróć do „Blog”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość