[Sprzedam] Laptop Fujitsu Siemens Amilo Pa2548 - uszkodzony!

Tutaj możesz zamieszczać oferty kupna, sprzedaży różnych rzeczy
Regulamin forum
1. Vortal Hotfix.pl nie ponosi odpowiedzialności za wystawiane przedmioty oraz przebieg transakcji.
2. Na początku tytułu tematu należy napisać, czy jest to oferta sprzedaży, kupna czy zamiany.
3. W ofercie sprzedaży należy podać cenę a także opis produktu.
4. Oferty muszą być związane z tematyką Hotfix.pl. Dozwolone są wyłącznie oferty dotyczące sprzętu komputerowego, oprogramowania (legalnego!) oraz telefonii komórkowej.
5. Treść tematu jak i sprzedawany przedmiot nie mogą naruszać regulaminu Hotfix.pl. Tematy z ofertami nielegalnego oprogramowania, treściami ***** etc będą usuwane do śmietnika.
szeges

Użytkownik
Posty: 0
Rejestracja: 27 maja 2012, 11:07

[Sprzedam] Laptop Fujitsu Siemens Amilo Pa2548 - uszkodzony!

Post27 maja 2012, 11:08

Witam.
Mam do sprzedania lapotopa Fujitsu Siemens Amilo Pa2548. Laptop jest uszkodzony - karta graficzna (przy uruchomieniu bios wydaje 1 długi i 2 krótkie dźwięki, na googlach wyczytałem, że to grafika). Kolega informatyk oglądał i mówił, żebym kupił nowego, więc tego sprzedaje. Może jakaś złota rączka potrafi go naprawić, albo jakaś firma komputerowa kupi, odświeży i sprzeda naprawionego. Jeżeli nie to zawsze można z niego wydłubać jakieś części. Matryca żyleta, obudowa stan bdb, nigdzie nie połamana, widać lekkie wytarcie na touchpadzie, ale to chyba normalne przy używkach. bateria trzyma dłuuuuugo, prawie jak nowa.
Od razu mówię laptop nie ma dysku twardego - wymontowałem na dysk przenośny. Do laptopa dorzucam zasilacz, oraz dla chętnych pudełko, instrukcja, zestaw płyt cd ze sterownikami i takimi tam.

link do aukcji allegro:

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Jeżeli kogoś zainteresuje zapraszam. Możliwa sprzedaż poza allegro


  • Reklama

Wróć do „Giełda”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości