[Kupię] Motorole V3i lub v9

Tutaj możesz zamieszczać oferty kupna, sprzedaży różnych rzeczy
Regulamin forum
1. Vortal Hotfix.pl nie ponosi odpowiedzialności za wystawiane przedmioty oraz przebieg transakcji.
2. Na początku tytułu tematu należy napisać, czy jest to oferta sprzedaży, kupna czy zamiany.
3. W ofercie sprzedaży należy podać cenę a także opis produktu.
4. Oferty muszą być związane z tematyką Hotfix.pl. Dozwolone są wyłącznie oferty dotyczące sprzętu komputerowego, oprogramowania (legalnego!) oraz telefonii komórkowej.
5. Treść tematu jak i sprzedawany przedmiot nie mogą naruszać regulaminu Hotfix.pl. Tematy z ofertami nielegalnego oprogramowania, treściami ***** etc będą usuwane do śmietnika.
Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

[Kupię] Motorole V3i lub v9

Post14 lut 2014, 14:00

Witam ze wzgledu na sentyment do starszych telefonów, chętnie kupie za rozsądne pieniądze sprawną motorole v3i lub v9 od kogoś zaufanego :)
Aktualnie mam v3 ale nie posiada karty pamięci a tak wszystko mi w niej pasuje tak więc jak coś to oferować śmiało :D

Awatar użytkownika
Seler

Użytkownik
Posty: 134
Rejestracja: 26 sty 2014, 12:37
Lokalizacja: Trójmiasto

[Kupię] Motorole V3i lub v9

Post14 lut 2014, 20:37

Mam zadbany V3 ROHS :P
Taki zlomek, bez slotów niestety :(
Ostatnio zmieniony 14 lut 2014, 22:09 przez Seler, łącznie zmieniany 1 raz.
,,Dum Spiro, Spero''
Dopóki oddycham, nie tracę nadziei

Awatar użytkownika
djkamil09061991

Globalny Moderator
Posty: 8250
Rejestracja: 18 lut 2009, 11:54
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

[Kupię] Motorole V3i lub v9

Post14 lut 2014, 21:13

czyli ona posiada slot na karte pamieci? mało informacji jest o tym modelu ;p z czystej ciekawości jaka cena :D?



  • Reklama

Wróć do „Giełda”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość