Czarny ekran po starcie meczu w Soldacie

Masz problem z grą komputerową, szukasz patcha lub wymagań, pisz tutaj
faler

Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 12 lut 2009, 16:23

Czarny ekran po starcie meczu w Soldacie

Post13 lut 2009, 20:09

Mam Acera Aspire 1300 - rocznik 2002. Po wciśnięciu przycisku start już po wejściu do gry nie wyświetla się plansza - czarny ekran, jest jedynie dźwięk. Dawałem już użyj softweru i kompatybilność wideo w ustawieniach, jak i zmniejszałem wszystkie ustawienia.
Karta graf. jest zainstalowana i directx. Może mam za słaby sprzęt i sobie nie zagram. Może jednak da się coś zdziałać?

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Czarny ekran po starcie meczu w Soldacie

Post13 lut 2009, 20:44

Obawiam się że to może być winą bibliotek DirectX. Jakie gra ma wymagania co do wersji DX?
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

faler

Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 12 lut 2009, 16:23

Re: Czarny ekran po starcie meczu w Soldacie

Post14 lut 2009, 11:51

Odpaliłem Grę ! Gra ma wymagania DX 8.1, a ja miałem wyższy - DX - 9. Chciałem zmienić na 8.1 ale najpierw chciałem odinstalować 9.0 , ale nie znalazłem gdzie to zrobić, więc zainstalowałem DX 8.1 bez odinstalowania 9.0. W info karty graf. pisze mi że i tak mam DX 9.0 Zmieniłem ustawienie w opcjach gry : Czarny ekran podczas bonusa i odpaliła.

waha28

Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 12 lut 2009, 09:59

Re: Czarny ekran po starcie meczu w Soldacie

Post15 lut 2009, 09:37

Witam. Spróbuj może zainstalować nowego directx. Ten direct zawiera wiele directów
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zmieniony 15 lut 2009, 10:46 przez cosik_ktosik, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proszę nie używać czerwonej barwy

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Re: Czarny ekran po starcie meczu w Soldacie

Post18 lut 2009, 12:32

Prawidłowa instalacja bibliotek DirectX 9.0c : http://www.hotfix.pl/articles.php?article_id=22
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników



  • Reklama

Wróć do „Gry”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości