AVG LinkScanner dla Mac OS-a X

Skomentuj najnowsze newsy na www.hotfix.pl Chcesz zamieścić swojego newsa? Dodaj newsa (dostępne po zalogowaniu na stronie)
Regulamin forum
Posty w tym dziale wymagają zatwierdzenia. Komentarze prosimy zamieszczać na stronie głównej portalu. Osoby zainteresowane dodaniem swojego newsa mogą to zrobić poprzez odpowiedni formularz znajdujący się pod tym adresem (formularz dostępny po zalogowaniu na stronie).
Awatar użytkownika
me@djohnsc

Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 22 lis 2008, 19:28
Lokalizacja: Śląsk

AVG LinkScanner dla Mac OS-a X

Post14 cze 2010, 21:21

AVG Technologies - jeden z wiodących producentów oprogramowania antywirusowego opublikował AVG LinkScanner dla systemu operacyjnego Mac OS X.

AVG LinkScanner działa z poziomu przeglądarki internetowej. Jest narzędziem zabezpieczającym, które przeszukuje strony internetowe pod kątem złośliwego oprogramowania. Gdy użytkownik wpisze szukaną frazę w wyszukiwarkę internetową np w Google to przy odnośnikach z wynikami wyszukiwania pojawią się znaczki, które wskazują bezpieczne strony oraz te, które należy omijać. Zapraszam do przeczytania newsa i komentowania go na stronie -> AVG LinkScanner dla Mac OS-a X


  • Reklama

Wróć do „Newsy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 6 gości