Cooler Master Silent Pro Gold 1200W z 80 PLUS GOLD

Skomentuj najnowsze newsy na www.hotfix.pl Chcesz zamieścić swojego newsa? Dodaj newsa (dostępne po zalogowaniu na stronie)
Regulamin forum
Posty w tym dziale wymagają zatwierdzenia. Komentarze prosimy zamieszczać na stronie głównej portalu. Osoby zainteresowane dodaniem swojego newsa mogą to zrobić poprzez odpowiedni formularz znajdujący się pod tym adresem (formularz dostępny po zalogowaniu na stronie).
Awatar użytkownika
seba86mu

VIP+
Posty: 9744
Rejestracja: 13 lis 2008, 18:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Cooler Master Silent Pro Gold 1200W z 80 PLUS GOLD

Post01 cze 2010, 16:54

Tajwańska korporacja Cooler Master zaprezentowała niezwykle potężny zasilacz Cooler Master Silent Pro Gold o maksymalnej ciągłej mocy szczytowej sięgającej 1200W, który jest zgodny z najnowszymi standardami ATX12V v2.3 oraz EPS12V v2.92. Przeznaczeniem takowej jednostki są wysokowydajne konfiguracje komputerowe zwane również stacjami roboczymi nastawione głównie na znaczne zapotrzebowania prądowe sekcji graficznej zestawionej w tryby ATI CrossFireX czy NVIDIA SLI nawet z czterech układów graficznych.

Zapraszam do czytania i komentowania -> Cooler Master Silent Pro Gold 1200W z certyfikatem 80 PLUS GOLD.

Obrazek


  • Reklama

Wróć do „Newsy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości