Cryptome.org powrócił - Microsoft wycofał skargę

Skomentuj najnowsze newsy na www.hotfix.pl Chcesz zamieścić swojego newsa? Dodaj newsa (dostępne po zalogowaniu na stronie)
Regulamin forum
Posty w tym dziale wymagają zatwierdzenia. Komentarze prosimy zamieszczać na stronie głównej portalu. Osoby zainteresowane dodaniem swojego newsa mogą to zrobić poprzez odpowiedni formularz znajdujący się pod tym adresem (formularz dostępny po zalogowaniu na stronie).
Awatar użytkownika
me@djohnsc

Administrator
Posty: 1225
Rejestracja: 22 lis 2008, 19:28
Lokalizacja: Śląsk

Cryptome.org powrócił - Microsoft wycofał skargę

Post26 lut 2010, 20:00

Cryptome.org, serwis który nie rzadko ujawnia ważne dokumenty powrócił. Dla przypomnienia wczoraj informowaliśmy o tym, że Microsoft kazał hostingowi na którym znajduje się witryna usunąć podręcznik.

Dziś serwis stał się znowu online po tym, jak Microsoft po kolejnym kontakcie z firmą hostingową Network Solutions wycofał notyfikację DMCA dotyczącą podręcznika. Zapraszam do przeczytania newsa -> Cryptome.org powrócił - Microsoft wycofał skargę

Obrazek


  • Reklama

Wróć do „Newsy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości