Gigabyte GA-890GPA-UD3H gotowa do sprzedaży

Skomentuj najnowsze newsy na www.hotfix.pl Chcesz zamieścić swojego newsa? Dodaj newsa (dostępne po zalogowaniu na stronie)
Regulamin forum
Posty w tym dziale wymagają zatwierdzenia. Komentarze prosimy zamieszczać na stronie głównej portalu. Osoby zainteresowane dodaniem swojego newsa mogą to zrobić poprzez odpowiedni formularz znajdujący się pod tym adresem (formularz dostępny po zalogowaniu na stronie).
Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21416
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Gigabyte GA-890GPA-UD3H gotowa do sprzedaży

Post23 sty 2010, 22:06

Gigabyte jest już gotowa do wydania pierwszej płyty głównej opartej na chipsecie AMD 890GX + SB800. Tą płytą jest GA-890GPA-UD3H przeznaczona dla procesorów AMD Athlon II i Pehnom II na gniazdach AM3. Ta płyta główna posiada także wsparcie dla nadchodzących sześciordzeniowych procesorów AMD.

Procesor jest tutaj zasilany pięcio-fazowym VRM. Do kompletu otrzymujemy wsparcie dla pamięci DDR3 pracujących w trybie dual channel z prędkością ponad DDR3-1866MHz poprzez overclocking.

Mostek północny ukrywa w sobie także zintegrowaną kartę...

Jeżeli interesuje Ciebie ten news, możesz go przeczytać w całości i skomentować go na stronie=> Gigabyte GA-890GPA-UD3H gotowa do sprzedaży

Obrazek
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)


  • Reklama

Wróć do „Newsy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości