Intel planuje wprowadzenie obsługi USB 3.0 w swoich chipset

Skomentuj najnowsze newsy na www.hotfix.pl Chcesz zamieścić swojego newsa? Dodaj newsa (dostępne po zalogowaniu na stronie)
Regulamin forum
Posty w tym dziale wymagają zatwierdzenia. Komentarze prosimy zamieszczać na stronie głównej portalu. Osoby zainteresowane dodaniem swojego newsa mogą to zrobić poprzez odpowiedni formularz znajdujący się pod tym adresem (formularz dostępny po zalogowaniu na stronie).
Awatar użytkownika
Lena

Globalny Moderator
Posty: 4554
Rejestracja: 10 lut 2009, 19:42
Lokalizacja: Sz-n

Intel planuje wprowadzenie obsługi USB 3.0 w swoich chipset

Post14 kwie 2011, 18:32

Wreszcie w Intelu zlitowali się nad klientami i zapowiedzieli wprowadenie obsługi USB 3.0 w swoich chipsetach.

Na odbywającym się właśnie forum IDF 2011 (Pekin, Chiny), Intel przedstawił plany co do wprowadzeniu chipsetów z obsługą tego interfejsu.

Zapraszam do dalszej lektury i komentowania: Intel planuje wprowadzenie obsługi USB 3.0 w swoich chipsetach


  • Reklama

Wróć do „Newsy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości