Laser środkiem komunikacji świata podwodnego ?

Skomentuj najnowsze newsy na www.hotfix.pl Chcesz zamieścić swojego newsa? Dodaj newsa (dostępne po zalogowaniu na stronie)
Regulamin forum
Posty w tym dziale wymagają zatwierdzenia. Komentarze prosimy zamieszczać na stronie głównej portalu. Osoby zainteresowane dodaniem swojego newsa mogą to zrobić poprzez odpowiedni formularz znajdujący się pod tym adresem (formularz dostępny po zalogowaniu na stronie).
Awatar użytkownika
seba86mu

VIP+
Posty: 9744
Rejestracja: 13 lis 2008, 18:07
Lokalizacja: Sosnowiec

Laser środkiem komunikacji świata podwodnego ?

Post08 wrz 2009, 23:38

Naukowcy z amerykańskiego instytutu wojskowego US Naval Research Laboratory opracowują technologię, która, za pośrednictwem lasera umożliwi komunikację pomiędzy przestworzami, a światem podwodnym. Głównie chodzi tu o łodzie podwodne. Zapraszam do czytania i komentowania na forum -> Laser środkiem komunikacji pomiędzy przestworzami a światem podwodnym ?.


  • Reklama

Wróć do „Newsy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości