McAfee ostrzega przed szkodliwymi strefami domenowymi

Skomentuj najnowsze newsy na www.hotfix.pl Chcesz zamieścić swojego newsa? Dodaj newsa (dostępne po zalogowaniu na stronie)
Regulamin forum
Posty w tym dziale wymagają zatwierdzenia. Komentarze prosimy zamieszczać na stronie głównej portalu. Osoby zainteresowane dodaniem swojego newsa mogą to zrobić poprzez odpowiedni formularz znajdujący się pod tym adresem (formularz dostępny po zalogowaniu na stronie).
Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21416
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

McAfee ostrzega przed szkodliwymi strefami domenowymi

Post27 paź 2010, 11:29

Co się dzieje, gdy zamierzamy odwiedzić nieznane witryny, które leżą na odległych nam serwerach, np w Wietnamie? Ano najlepiej najpierw zaktualizować oprogramowanie antywirusowe, a wszystkie zapory bezpieczeństwa ustawić w tryb maksymalnej ochrony.

Jeżeli interesuje Ciebie ten news, możesz go przeczytać w całości i skomentować go na stronie=> McAfee ostrzega przed szkodliwymi strefami domenowymi

Obrazek
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)


  • Reklama

Wróć do „Newsy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości