Monstrualny ASUS GeForce GTX 580 DirectCU II

Skomentuj najnowsze newsy na www.hotfix.pl Chcesz zamieścić swojego newsa? Dodaj newsa (dostępne po zalogowaniu na stronie)
Regulamin forum
Posty w tym dziale wymagają zatwierdzenia. Komentarze prosimy zamieszczać na stronie głównej portalu. Osoby zainteresowane dodaniem swojego newsa mogą to zrobić poprzez odpowiedni formularz znajdujący się pod tym adresem (formularz dostępny po zalogowaniu na stronie).
Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21416
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Monstrualny ASUS GeForce GTX 580 DirectCU II

Post12 sty 2011, 20:20

Zaraz po ukazaniu się na CES prawdziwie monstrualnej karty graficznej Radeon HD 6970 DirectCU II, firma ASUS postanowiła nie czekać na odpowiedź innych i ponownie atakuje wprowadzając równie brutalną kartę jak poprzednia, GeForce GTX 580 DirectCU II.

Jeżeli interesuje Ciebie ten news, możesz go przeczytać w całości i skomentować go na stronie=> Monstrualny ASUS GeForce GTX 580 DirectCU II

Obrazek
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)


  • Reklama

Wróć do „Newsy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości