MSI R5770 Hawk - najwydajniejsza z serii Radeon HD 5700

Skomentuj najnowsze newsy na www.hotfix.pl Chcesz zamieścić swojego newsa? Dodaj newsa (dostępne po zalogowaniu na stronie)
Regulamin forum
Posty w tym dziale wymagają zatwierdzenia. Komentarze prosimy zamieszczać na stronie głównej portalu. Osoby zainteresowane dodaniem swojego newsa mogą to zrobić poprzez odpowiedni formularz znajdujący się pod tym adresem (formularz dostępny po zalogowaniu na stronie).
Awatar użytkownika
seba86mu

VIP+
Posty: 9744
Rejestracja: 13 lis 2008, 18:07
Lokalizacja: Sosnowiec

MSI R5770 Hawk - najwydajniejsza z serii Radeon HD 5700

Post05 lut 2010, 18:32

Firma Micro Star International zaprezentowała zdecydowanie najwydajniejszą kartę graficzną z całej serii ATI Radeon HD 5700 Series. Produkt dysponuje ogromnym potencjałem, jeżeli chodzi o overclocking. Rozbudowany system zasilania rdzenia z referencyjnego układu 4+1-fazowego do 7+1-fazowego pozwoli na zwiększenie wydajności karty nawet o 20%. Walorem MSI R5770 Hawk jest także zaawansowany aktywny system chłodzenia Twin Frozr II dysponujący dwoma wentylatorami.

Zapraszam do czytania i komentowania -> MSI R5770 Hawk - najwydajniejsza z serii Radeon HD 5700 Series.

Obrazek


  • Reklama

Wróć do „Newsy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości