Symantec wprowadza Norton 2010

Skomentuj najnowsze newsy na www.hotfix.pl Chcesz zamieścić swojego newsa? Dodaj newsa (dostępne po zalogowaniu na stronie)
Regulamin forum
Posty w tym dziale wymagają zatwierdzenia. Komentarze prosimy zamieszczać na stronie głównej portalu. Osoby zainteresowane dodaniem swojego newsa mogą to zrobić poprzez odpowiedni formularz znajdujący się pod tym adresem (formularz dostępny po zalogowaniu na stronie).
Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21416
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Symantec wprowadza Norton 2010

Post10 wrz 2009, 17:14

Firma Symantec publikuje pakiet Norton Internet Security 2010 i Norton AntiVirus 2010. Jeżeli interesuje Ciebie ten news, możesz go przeczytać w całości i skomentować go na forum => Symantec wprowadza Norton 2010
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)


  • Reklama

Wróć do „Newsy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości