W II kwartale wzrosła liczba ataków i zagrożeń

Skomentuj najnowsze newsy na www.hotfix.pl Chcesz zamieścić swojego newsa? Dodaj newsa (dostępne po zalogowaniu na stronie)
Regulamin forum
Posty w tym dziale wymagają zatwierdzenia. Komentarze prosimy zamieszczać na stronie głównej portalu. Osoby zainteresowane dodaniem swojego newsa mogą to zrobić poprzez odpowiedni formularz znajdujący się pod tym adresem (formularz dostępny po zalogowaniu na stronie).
Awatar użytkownika
Lena

Globalny Moderator
Posty: 4554
Rejestracja: 10 lut 2009, 19:42
Lokalizacja: Sz-n

W II kwartale wzrosła liczba ataków i zagrożeń

Post14 lip 2011, 15:25

Wg najnowszego raportu PandaLabz II kwartał tego roku był jednym z najgorszych w historii. Statystycznie co jedną minutę powstawały 42 nowe odmiany złośliwego oprogramowania. Grupy hakerskie skutecznie zdominowały uwagę branży zabezpieczeń odwracając tym samym uwagę od poważnych zagrożeń, które ciągle się rozwijają.

Zapraszam do dalszej lektury: W II kwartale wzrosła liczba ataków i zagrożeń


  • Reklama

Wróć do „Newsy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 4 gości