WD Caviar Black oraz WD RE4 w wersjach o pojemności 2TB

Skomentuj najnowsze newsy na www.hotfix.pl Chcesz zamieścić swojego newsa? Dodaj newsa (dostępne po zalogowaniu na stronie)
Regulamin forum
Posty w tym dziale wymagają zatwierdzenia. Komentarze prosimy zamieszczać na stronie głównej portalu. Osoby zainteresowane dodaniem swojego newsa mogą to zrobić poprzez odpowiedni formularz znajdujący się pod tym adresem (formularz dostępny po zalogowaniu na stronie).
Awatar użytkownika
seba86mu

VIP+
Posty: 9744
Rejestracja: 13 lis 2008, 18:07
Lokalizacja: Sosnowiec

WD Caviar Black oraz WD RE4 w wersjach o pojemności 2TB

Post01 wrz 2009, 19:53

Kalifornijski producent dysków twardych, firma Western Digital, wzbogaciła serię dysków twardych Caviar Black oraz serię dla zaawansowanych użytkowników czy korporacji, RE4 o nowe modele o pojemności 2TB (2000GB). Zapraszam do czytania i komentowania na forum -> Western Digital Caviar Black oraz Western Digital RE4 w wersjach o pojemności 2TB.


  • Reklama

Wróć do „Newsy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości