Wydano testową wersję przeglądarki Firefox 4

Skomentuj najnowsze newsy na www.hotfix.pl Chcesz zamieścić swojego newsa? Dodaj newsa (dostępne po zalogowaniu na stronie)
Regulamin forum
Posty w tym dziale wymagają zatwierdzenia. Komentarze prosimy zamieszczać na stronie głównej portalu. Osoby zainteresowane dodaniem swojego newsa mogą to zrobić poprzez odpowiedni formularz znajdujący się pod tym adresem (formularz dostępny po zalogowaniu na stronie).
Awatar użytkownika
Lena

Globalny Moderator
Posty: 4554
Rejestracja: 10 lut 2009, 19:42
Lokalizacja: Sz-n

Wydano testową wersję przeglądarki Firefox 4

Post30 cze 2010, 20:02

Mozilla wydała wstępną wersję nowej wersji przeglądarki Firefox 4, która jest dostępna do pobrania Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Firefox 4 ma status beta 1 i jest przeznaczona dla testerów. Przeglądarka może zawierać wiele błędów i nie zaleca się je do codziennego użytkowania.

Wśród nowości w Firefox-ie możemy wyróżnić: nowy ulepszony interfejs, udoskonalony silnik JavaScript, możliwość przeciągania paska narzędzi, wsparcie dla HTML 5 oraz zmieniony system zakładek w stylu Opery. Ponad, to przeglądarka obsługuje 640bitowe rozszerzenia.

czytaj całość: Wydano testową wersję przeglądarki Firefox 4

Obrazek


  • Reklama

Wróć do „Newsy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości