Zapora comodo problem???

Wszystko co dotyczy oprogramowania komputerowego
Tulku

Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 20 kwie 2012, 03:33

Zapora comodo problem???

Post23 wrz 2014, 01:24

Używam internetu mobilnego, za każdym razem kiedy łączyłem się z netem wyskakiwało okienko (comodo firewall)
jak traktować to połączenie z netem(publiczny ,praca,dom)od jakiegoś czasu niem już tego okienka ale samo połączenie jest bez zarzutu.Próbowałem zreinstalować firewall ale jest to samo.Czy obniża to jakoś bezpieczeństwo i jak to naprawić??
PS tak jakby firewall nie wykrywał połączenia s siecia.

Awatar użytkownika
mity4

Stały bywalec
Posty: 774
Rejestracja: 08 cze 2012, 22:33
Lokalizacja: Działdowo

Zapora comodo problem???

Post23 wrz 2014, 07:46

rinstalacja nic nie daje ?
traktuj te połączenie jako dom jeśli następnym razem cos wyskoczy.

czytałem na necie na temat niewykrywania połączeń przez firewalle to problem najczesciej dotyczy właśnie internetu mobilnego

zobacz reinstal comodo lub zobacz sterowniki od modemu.

jesli nie pomoże podaj wiecej informacji.
jaki operator modem itp.

Tulku

Użytkownik
Posty: 52
Rejestracja: 20 kwie 2012, 03:33

Zapora comodo problem???

Post23 wrz 2014, 19:18

T mobile ,blueconnect ,huaweii, nigdy nie było takiego z nim problemu.Z ciekawości użyłem smartfona jako routera
i sygnał bezprzewodowy wifi jest wykrywany przez firewall (okienko wyboru dom , praca)
Jak patrze w ustawienia comodo to widze że filtruje ruch sieci,jakie programy łączą się z netem, tylko że w zakładce
"strefy sieciowe" niema jak zwykle to było zdefiniowanego jaka to sieć(dom praca)Wpływa to jakoś na bezpieczeństwo??

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Posty: 21399
Rejestracja: 13 lis 2008, 01:17
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Zapora comodo problem???

Post10 paź 2014, 22:48

A czasami to okienko nie miało do zaptaszkowania opcji "Zapamiętania" wyboru? :D
Po prostu firewall zapewne się nauczył reguły i znajdziesz ją w jego ustawieniach.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)



  • Reklama

Wróć do „Oprogramowanie”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości