Czyszczenie wnętrza komputera od A do Z

Skomentuj Nasze poradniki na www.hotfix.pl Chcesz zamieścić swój poradnik? Dodaj poradnik (dostępne po zalogowaniu na stronie)
Regulamin forum
Posty w tym dziale wymagają zatwierdzenia. Komentarze prosimy zamieszczać na stronie głównej portalu. Osoby zainteresowane dodaniem swojego poradnika mogą to zrobić poprzez odpowiedni formularz znajdujący się pod tym adresem (formularz dostępny po zalogowaniu na stronie).
Awatar użytkownika
voluu

Ekspert
Posty: 1061
Rejestracja: 16 kwie 2010, 20:47
Kontaktowanie:

Czyszczenie wnętrza komputera od A do Z

Post06 sie 2010, 22:48

Kurz - pył powstały ze sproszkowanych ziarenek piasku, ziemi, z cząsteczek różnych ciał, które potocznie określane są jako brud.
Mało kto zdaje sobie sprawę, ile niepozorny kurz może wyrządzić krzywdy naszemu komputerowi. Zaczynając od głośniejszej pracy wentylatorów, poprzez osiadanie na ścieżkach elektrycznych kończąc na zwarciach i spaleniu sprzętu.
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkownikówW czasie upałów nie tylko nam jest gorąco. Sprzęt elektroniczny, taki jak procesor, karta graficzna czy dysk twardy również posiadają nadmierną temperaturę. Dlatego też w okresie letnim szczególnie ważna jest kontrola temperatur naszego komputera, w celu uniknięcia przegrzania. Ważne również jest utrzymanie porządku, nie tylko na półkach mebli, ale także wewnątrz "blaszaka". W tym artykule postaram się pokazać prawidłowe czyszczenie naszego sprzętu.

Zapraszam do czytania --> Czyszczenie wnętrza komputera od A do Z
Obrazek
Sounds Better

Indoor: AKG K514 + Denon PMA-480R
Outdoor: SoundMagic PL10 + Sansa Clip+


  • Reklama

Wróć do „Poradniki”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość