Jak przekonwertować filmy do formatu SWF lub FLA?

Skomentuj Nasze poradniki na www.hotfix.pl Chcesz zamieścić swój poradnik? Dodaj poradnik (dostępne po zalogowaniu na stronie)
Regulamin forum
Posty w tym dziale wymagają zatwierdzenia. Komentarze prosimy zamieszczać na stronie głównej portalu. Osoby zainteresowane dodaniem swojego poradnika mogą to zrobić poprzez odpowiedni formularz znajdujący się pod tym adresem (formularz dostępny po zalogowaniu na stronie).
Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Jak przekonwertować filmy do formatu SWF lub FLA?

Post23 lip 2010, 19:58

Kilka dni temu opisywałem, w jaki sposób przechwycić obraz z kamery internetowej i zapisać go do pliku AVI. Niestety jak wiadomo pliki AVI nie należą do najlżejszych, jeżeli zechcemy tego typu plik opublikować u siebie na stronie, trzeba będzie liczyć się ze znaczną konsumpcją transferu. Można jednak zmniejszyć wagę filmu konwertując go do innego formatu np. flash. Pliki SWF lub FLV są najwłaściwszym formatem do publikowania filmów w internecie. Zapraszam do czytania, wejdź ==> Jak przekonwertować filmy do formatu SWF lub FLA?
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW


  • Reklama

Wróć do „Poradniki”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość