Minimem - skuteczna optymalizacja pamięci RAM

Skomentuj Nasze poradniki na www.hotfix.pl Chcesz zamieścić swój poradnik? Dodaj poradnik (dostępne po zalogowaniu na stronie)
Regulamin forum
Posty w tym dziale wymagają zatwierdzenia. Komentarze prosimy zamieszczać na stronie głównej portalu. Osoby zainteresowane dodaniem swojego poradnika mogą to zrobić poprzez odpowiedni formularz znajdujący się pod tym adresem (formularz dostępny po zalogowaniu na stronie).
Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Minimem - skuteczna optymalizacja pamięci RAM

Post30 sie 2009, 22:40

Programy do optymalizacji pamięci RAM często traktowane są z przymrużeniem oka i z uwagi na ich specyficzną zasadę działania wielu użytkowników uważa, iż wprawdzie użycie tego typu aplikacji przynosi pożądane efekty w postaci zwolnienia części z zajmowanej pamięci RAM, lecz po tym zabiegu system zamiast przyśpieszyć, wydaje się być jeszcze bardziej ociężały i niezdatny do komfortowego użytkowania.

Program Minimem jest bezpłatnym niewielkim narzędziem, którego zadaniem jest optymalizacja pamięci RAM. W odróżnieniu od innych programów tego typu Minimem potrafi dynamicznie minimalizować zużycie pamięci każdego z monitorowanych procesów. Jeżeli chcesz dowiedzieć się co oferuje ten program przeczytaj niniejszy artykuł. Zapraszam do czytania ==> Skuteczna optymalizacja pamięci RAM z Minimem
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW

Awatar użytkownika
XMan

Globalny Moderator
Posty: 13385
Rejestracja: 30 lis 2008, 00:40

Re: Minimem - skuteczna optymalizacja pamięci RAM

Post31 sie 2009, 00:22

Świetny program tak jak piszę w tym temacie : viewtopic.php?f=52&t=3105
Mam tylko dwie drobne uwagi :
1. nie jest w Zip-ie, wystarczy pobrać, kliknąć dwa razy i zainstalować.
2. jest opcja umożliwiająca uruchamianie aplikacji przy starcie systemu.
Trzeba uruchomić program i pokaże się jego ikonka w tray`u -> klikamy na nią PPM / prawym przyciskiem myszki /
i zaznaczamy v Start with Windows.
Może to zależy od systemu - mam Windows XP Prof. SP3.
Kto pyta - nie błądzi, kto szuka - znajduje.
Obrazek
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
rokko

Administrator
Posty: 4082
Rejestracja: 23 lis 2008, 22:14
Lokalizacja: Myszków
Kontaktowanie:

Minimem - skuteczna optymalizacja pamięci RAM

Post31 sie 2009, 00:35

nie jest w Zip-ie, wystarczy pobrać, kliknąć dwa razy i zainstalować.

Obecnie akurat link prowadzi bezpośrednio do pliku instalatora. Tworząc poradnik pobrałem plik w formacie ZIP zawierający ten plik MSi więc tak już zostało w poradniku.

jest opcja umożliwiająca uruchamianie aplikacji przy starcie systemu

Hehe, a wiesz co że nie zwróciłem uwagi na to :D. W wolnej chwili skoryguje poradnik. Dzięki ;)

EDIT:
Już poprawiłem. Dzięki za zwrócenie uwagi na to.
Poradniki informatyczne »» Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Na stronie znajdziesz porady komputerowe a także informacje dotyczące technik promowania serwisów WWW, ciekawe narzędzia dla marketingowców. Zapraszam!

Promocja sklepów, Optymalizacja stron, Pozycjonowanie w Google »» kontakt<małpa>techformator.pl
W sprawach IT nie pomagam na PW



  • Reklama

Wróć do „Poradniki”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości