Duże zużycie procesora oraz pamięci podczas gry i firefox

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
grzegorzdg93

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 02 mar 2021, 08:24

Duże zużycie procesora oraz pamięci podczas gry i firefox

Post02 mar 2021, 08:26

Dzień Dobry. Posiadam problem z komputerem, który pojawił się kilka tyg temu. Wcześniej tego nie było. Komputer zaczął głośno chodzić i podczas grania w league of legends oraz przy odpalonej przeglądarce strasznie szaleje. Jeżeli zminimalizuje grę i wejde w ctrl alt del to procesor na chwilę posiada 99% a pamięć 70 po chwili procesor spada do 50-60 a pamięć do 50. Podkreślę, że wcześniej tak nie było. Dodam, że robiłem przywracanie systemu w win 10 do początku instalacji oraz zostały zainstalowane sterowniki aktualne zgodne z producentem . Wydaje mi się, że może coś by po przestawiane w systemie ale nie wiem co. ( Sugeruje tak ponieważ, miałem włączony oszczędzanie Energi co powodowało spadki fps w grach. ). Proszę o pomoc, ponieważ nie chce aby procesor się spalił.

Pamięć G.Skill RipjawsX, DDR3, 8 GB, 1600MHz, CL8 (F312800CL8D8GBXM)

Zasilacz Thermaltake Smart SE 530W (SPS-530MPCBEU)

Płyta główna ASRock Fatal1ty B85 Killer, B85, DualDDR3-1600, SATA3, ATX (B85 Killer)

Procesor Intel 3.3GHz, 6 MB, BOX (BX80646I54590)

Karta graficzna Palit GeForce GTX 970 JetStream, 4GB, GDDR5 (256 Bit) DVI, HDMI, 3x miniDP, BOX (NE5X970H14G2J)

Dysk SSD Transcend 370S 128 GB 2.5" SATA III (TS128GSSD370S)

Załączam logi z programów FRST oraz OTL

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników



Pozdrawiam i dziękuję


  • Reklama

Wróć do „Problemy”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości