Google: zanim przejdziesz dalej, jak wyłączyć?

Wszelkie problemy komputerowe, których nie można jednoznacznie sklasyfikować do wybranego działu
Awatar użytkownika
stukot

VIP+

Post03 wrz 2020, 02:51

Jak wyłączyć komunikat: zanim przejdziesz dalej, w wyszukiwarce Google? Blokowanie skryptów za pomocą ScriptSafe nic nie daje... Czasem włączałam przeglądarkę Firefox parokrotnie i pojawiał się ten ich komunikat. Na razie jako stronę startową ustawiłam sobie: nową kartę. Proszę o pomoc.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
Kaen1227

Stały bywalec

Post03 wrz 2020, 16:56

Awatar użytkownika
stukot

VIP+

Post04 wrz 2020, 15:10

Czyli to irytujące powiadomienie jest związane z ich polityką prywatności i raczej nie można go wyłączyć, chyba że przestanie się usuwać ich ciasteczka. Regularnie usuwam ich ciasteczka i inne. Może kiedyś użyję uBlock Origin i spróbuję zablokować właściwy skrypt. Na razie moją stroną startową w przeglądarce Firefox będzie nowa karta. :(
Pozdrawiam, Joanna

Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert

Post04 wrz 2020, 20:25

Masz uBO? Ja tam mam dużo filtrów, ale do "Moje filtry"trzeba dodać to, czego nic nie blokuje w temacie google.
Pobierz mój pliczek i zawartość skopiuj i wklej do "Moje filtry".
To dużo zablokowanych skryptów i śledzi - uzbierało się - to blokowałem.
Dla Ciebie wyłuskałem tylko google, ale i innym może się przydać. Coś mogło się powtarzać w innym kontekście, ale u mnie działa.
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników
Pozdrawiam. Jak będzie działać z uBO, to rób kopie zapasowe uBO gdzieś w dokumentach do zachowania.
Świadomość nikła, a naiwność zwykła.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+

Post05 wrz 2020, 12:13

Gedo, wpisałeś chyba o jedną rzecz za dużo, bo uBlock Origin całkowicie zablokował stronę Google. Tymczasowo zezwoliłam na wczytanie tej strony i znów było: zanim przejdziesz dalej... Dziękuję za dobre chęci. :)

------Połączono posty------

Ok, Gedo, próbowałam zablokować za pomocą uBlock Origin, skrypt odpowiedzialny za tamtą tytułową ramkę i strona Google przestała się poprawnie wczytywać. Pojęcia nie mam jak to zablokować... Nie zamierzam zachowywać ich ciasteczek. :(
Pozdrawiam, Joanna

• Reklama

Wróć do „Problemy”