ArtPlus Easy Noter Pro 4.5-za darmo. Ponad 16 h. GOTD

Komercyjne programy dostępne za darmo w promocjach
Awatar użytkownika
stukot

VIP+

ArtPlus Easy Noter Pro 4.5-za darmo. Ponad 16 h. GOTD

Post13 mar 2016, 16:14

Obrazek

ArtPlus Easy Noter Pro 4.5- pełna wersja całkiem przydatnego programu, będącego połączeniem notatnika, pamiętnika, oraz organizera, oraz książki adresowej. Z jego poziomu możecie mieć dostęp do paska szybkiego uruchamiania, na którym domyślnie znajdują się: kalkulator, eksplorator Windows, oraz Wasze foldery użytkownika ze zdjęciami i dokumentami, oraz skrót do Windows Media Player; jednak możecie skonfigurować jaki program chcecie otwierać; jeśli chodzi o foldery to chyba nie ma takiej opcji. :( Ów program również wyświetla zegar i można tak go ustawić, że tylko on będzie dostępny. Notatki, albo wpisy w pamiętniku możecie zapisać, oraz w razie potrzeby zrobić ich kopię zapasową. Ów program, jak zechcecie, możecie zabezpieczyć hasłem, które będzie trzeba podać w czasie jego uruchamiania. Domyślnie ów soft dodaje się do autostart, jednak możecie to wyłączyć. Dostępne jest sprawdzanie pisowni, ale to chyba dotyczy tylko języka angielskiego i należy je dodatkowo włączyć. Możecie ściągnąć inny słownik, np. języka polskiego. Ja tak zrobiłam, że mam dostępne dwa słowniki: domyślny i polski. Jak napiszecie błędnie jakieś słowo, to ono zostanie podkreślone na czerwono, następnie należy kliknąć w pustym miejscu i wybrać opcję: check spelling, dostępną też po kliknięciu na ctrl+S, a potem zobaczycie propozycję prawidłowego słowa i macie opcje: add (dodaj), (ignore) ignoruj, oraz (replace) zamień. Jak zechcecie to możecie ściągnąć nowe skiny. Ów soft chce się łączyć z netem i nie do końca wiem po co... Chciał sprawdzić jakieś informacje dostępne w sieci. Aha, możecie ustawić rozdzielczość w jakiej ów soft ma być otwierany. Nie wiem czy można wyłączyć potwierdzenie zamknięcia owego softu. Wymagania systemowe: Windows XP/ Vista/ 7/ 8/ 10 (x32/x64). On dobrze działa na mojej dziesiątce.
ArtPlus Easy Noter Pro 4.5 jest za darmo przez ponad 16 godzin, w promocji na GOTD.

Strona promocyjna:

Kod: Zaznacz cały

https://www.giveawayoftheday.com/easy-noter-pro-45/

W czasie trwania tej promocji należy go zainstalować i zarejestrować przy użyciu danych, które uzyskacie po udaniu się na stronę rejestracyjną.

On jest do użytku niekomercyjnego, bez darmowego update, oraz wsparcia technicznego.

Jego strona domowa została uznana za bezpieczną przez WOT, McAfee Web Advisor, oraz Dr.Web Anti- Virus Link Checker.

Aha, polski słownik ściągnęłam ze strony OpenOffice:

http://www.openoffice.org/pl/addons.index.html#slowniki

Równocześnie jest dostępne sprawdzanie pisowni w języku angielskim i polskim. A interfejs jest w języku angielskim, ale raczej jest intuicyjny. Polecam. :)
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+

ArtPlus Easy Noter Pro 4.5-za darmo. Ponad 31 h.

Post17 maja 2016, 16:12

ArtPlus Easy Noter Pro 4.5 jest za darmo, przez ponad 31 godzin, w promocji na giveaway.club.

Strona promocyjna:

http://www.giveaway-club.com/

Po pobraniu instalki owego softu, nie zapomnijcie kliknąć na tamten zielony przycisk, aby zobaczyć klucz potrzebny do aktywacji jego pełnej wersji.

Nie wiem, czy są jakieś czasowe ograniczenia, jeżeli chodzi o instalację i rejestrację owego softu. :mrgreen:

Naprawdę go polecam. :)
Pozdrawiam, Joanna

Awatar użytkownika
stukot

VIP+

ArtPlus Easy Noter Pro 4.5-za darmo. Ponad 19 h. GOTD.*

Post13 sie 2019, 14:00

ArtPlus Easy Noter Pro 4.5 jest za darmo, przez ponad 19 godzin, w promocji na GOTD.

Strona promocyjna: h

ttps://www.giveawayoftheday.com/artplus-easy-noter-pro-4-5/

W czasie trwania tej promocji ów soft należy zainstalować i jak trzeba zarejestrować.

Ograniczenia: do użytku niekomercyjnego, bez darmowego update i wsparcia technicznego.

* Ilość licencji jest ograniczona.
Pozdrawiam, Joanna

• Reklama

Wróć do „Programy za free”