Everylang PRO 3.3.3.0-za darmo. Ponad 6 dni.

Komercyjne programy dostępne za darmo w promocjach
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 14315
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Everylang PRO 3.3.3.0-za darmo. Ponad 6 dni.

Post19 paź 2018, 14:43

Kod: Zaznacz cały

https://sos.azadicdn.com/wp-content/uploads/2018/10/box-4-157x200.png?5367


Everylang PRO 3.3.3.0- pełna wersja programu służącego do tłumaczenia tekstu, oraz sprawdzania pisowni, przełączania i pokazywania innych klawiatur, monitorowania tekstu ze schowka systemowego, oraz wprowadzania tekstu z klawiatury i wielu innych. On służy do tłumaczenia tekstu z wykorzystaniem serwisów: Google, Microsoft i Yandex; sprawdzanie pisowni wykorzystuje: usługę

Kod: Zaznacz cały

Orfo.ru
; automatycznie przełącza dostępne klawiatury, oraz układ dla słów; możecie włączyć pokazywanie używanego języka, na wskaźniku myszy i kursorze tekstowym*; zobaczycie historię schowka systemowego, monitorowane są: schowek, tekst, HTML, format RTF, tak samo dobrze, jak ścieżka do kopiowanych plików; zobaczycie historię wpisywanego tekstu we wszystkich programach; szybko wstawicie szablony z wykorzystaniem skrótów klawiaturowych, albo bez nich; najważniejszą funkcją jest praca z tekstem, przy użyciu myszy; możecie zmienić kolorowy schemat w interfejsie owego programu. Wymagania systemowe: Windows 7, 8/8.1 i 10 (32- i 64-bitowy).

Everylang PRO 3.3.3.0 jest za darmo, przez ponad 6 dni, w promocji na sharewareonsale**.

Strona promocyjna:

Kod: Zaznacz cały

https://sharewareonsale.com/s/free-everylang-pro-100-discount


Ograniczenia: licencja dożywotnia, na jeden komputer, do użytku niekomercyjnego; bez darmowego update; z darmowym wsparciem technicznym; w czasie trwania tej promocji powinniście pobrać i zainstalować ów soft. Licencji nie wolno nikomu odsprzedać.

Strona domowa owego softu znajduje się tutaj:

Kod: Zaznacz cały

https://everylang.net/


Ona została uznana za bezpieczną przez Bitdefender Traffic Light, oraz McAfee Web Advisor, a nie została jeszcze sklasyfikowana przez WOT i Avast Online Security, ale raczej jest bezpieczna.

Rosyjska strona Orfo, została uznana za bezpieczną przez Bitdefender Traffic Light, WOT, Avast Online Security, a nie została jeszcze sklasyfikowana przez Avast Online Security, ale raczej jest bezpieczna.

* Przetłumaczone przy pomocy tłumacza Google.

** Oni używają swojego asystenta pobierania, który proponuje instalację raczej niepożądanego oprogramowania, informującego o ich promocjach. Nie musicie instalować nic zbędnego.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.


  • Reklama

Wróć do „Programy za free”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości