FileMenu Tools 7.5-za darmo. Ponad 2 dni.

Komercyjne programy dostępne za darmo w promocjach
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 13988
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

FileMenu Tools 7.5-za darmo. Ponad 2 dni.

Post14 wrz 2018, 15:37

Kod: Zaznacz cały

https://sos.azadicdn.com/wp-content/uploads/2017/04/filemenutools-200x175.png?5367


FileMenu Tools 7.5- pełna wersja programu, który umożliwi dodanie do menu kontekstowego Eksploratora Windows różne narzędzia. Jest ich ponad 30 i one umożliwią wykonanie wielu operacji na plikach i folderach, np. ich przeniesienie/skopiowanie do innego folderu, zsynchronizowanie folderów, wsadowa zmiana ich nazw, skopiowanie ścieżki/nazwy do schowka systemowego; skasowanie plików, pokazanie rozmiaru folderów, podzielenie plików, wygenerowanie sum kontrolnych i wiele więcej. Menu kontekstowe zoptymalizujecie dodając do niego własne polecenia, pod-menu, oraz separatory. Będziecie mieli pełną kontrolę dzięki min. takim własnym poleceniom, jak tekst w menu, ikona, typ elementu, klawisze modyfikujące*, argumenty, folder roboczy**, wiele instancji i tryb administracyjny. Dodatkowo możecie skonfigurować opcję wyślij do, albo dodać/usunąć polecenia dodane przez inne programy, do menu kontekstowego. Wymagania systemowe: Windows 7, 8/8.1 i 10 (32- i 64-bitowe).

FileMenu Tools 7.5 jest za darmo, przez ponad 2 dni, w promocji na sharewareonsale***.

Strona promocyjna:

Kod: Zaznacz cały

https://sharewareonsale.com/s/free-filemenu-tools-100-discount


Ograniczenia: licencja dożywotnia, na jeden komputer, do użytku niekomercyjnego; bez darmowego update; z ograniczonym wsparciem technicznym; w czasie trwania tej promocji powinniście pobrać instalkę owego softu oraz uzyskać klucz licencyjny. Licencji nie wolno nikomu odsprzedać.

Strona domowa owego softu znajduje się tutaj:

Kod: Zaznacz cały

https://www.lopesoft.com/index.php/en/


Ona została uznana za bezpieczną przez Bitdefender Traffic Light, McAfee Web Advisor, oraz WOT, a nie została jeszcze sklasyfikowana przez Avast Online Security, ale raczej jest bezpieczna.

* i ** Przetłumaczone przy pomocy tłumacza Google.

*** Oni używają swojego asystenta pobierania, który proponuje instalację raczej niepożądanego oprogramowania, informującego o ich promocjach. Nie musicie instalować nic zbędnego.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.


  • Reklama

Wróć do „Programy za free”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości