Hard Disk Shield 1.5.2-za darmo. Ponad 7300. GOTD. Rok

Komercyjne programy dostępne za darmo w promocjach
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 24475
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Hard Disk Shield 1.5.2-za darmo. Ponad 7300. GOTD. Rok

Post02 kwie 2017, 17:38

Obrazek

Hard Disk Shield 1.5.2- pełna wersja programu, który ma pomóc Wam utrzymać system w czystości, poprzez usuwanie plików tymczasowych, ciasteczek przeglądarek oraz historii, pamięci podręcznej, kosza, oraz ostatnich plików i to ponoć w sposób bezpieczny*. Jak zechcecie, to możecie również usunąć duplikaty plików. On także mapuje wszystkie duże pliki na wybranym dysku lub folderze i umożliwia selektywne usuwanie ich w razie potrzeby. Wymagania systemowe: Windows XP/ Vista/ 7 / 8 /10 (x32/x64); 50 MB wolnego miejsca, 2 GB RAM.

Roczna licencja Hard Disk Shield 1.5.2, dokładniej ponad 7300 licencji, jest za darmo, w promocji na GOTD.

Strona promocyjna:

Kod: Zaznacz cały

https://www.giveawayoftheday.com/hard-disk-shield-1-5-2/


W czasie trwania tej promocji ów soft należy zainstalować i jak trzeba zarejestrować.

Ograniczenia: do użytku niekomercyjnego, zapewne bez darmowego update i wsparcia technicznego.

Strona domowa owego softu została uznana za bezpieczną przez McAfee Web Advisor, Dr.Web Anti- Virus Link Checker, oraz Bitdefender Traffic Light.

* Ja jednak nie zamierzam go testować, bo wolę sprawdzony Ccleaner.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert
Posty: 680
Rejestracja: 10 sie 2014, 10:34

Hard Disk Shield 1.5.2-za darmo. Ponad 7300. GOTD. Rok

Post02 kwie 2017, 19:44

Ja testuję i jest spoko. W folderze instalacyjnym jest 8.8MB i ciut w ustawieniach lokalnych. Nie łączy się z internetem. Ma u mnie PLUS!
Świadomość nikła, a naiwność zwykła.



  • Reklama

Wróć do „Programy za free”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości