iStonsoft PDF Creator 2.1.105-za darmo. Ponad 16 h. GOTD.

Komercyjne programy dostępne za darmo w promocjach
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 24350
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

iStonsoft PDF Creator 2.1.105-za darmo. Ponad 16 h. GOTD.

Post08 lut 2015, 16:46

Obrazek

iStonsoft PDF Creator 2.1.105-pełna wersja programu służącego do tworzenia plików PDF ponoć z każdego formatu dokumentu, które można wydrukować. On tworzy PDF z: Word docx, Image, Text, MOBI, ePub, CHM lub HTML, itp.; które dodatkowo może zaszyfrować. Dzięki funkcji scalania możecie z kilku PDF stworzyć jeden. On też może tworzyć PDF z różnych formatów graficznych, np. JPEG/JPG, GIF, BMP, PNG, TIFF, itp. On także potrafi skompresować zawartość przyszłego pliku PDF, aby zawierał mniej miejsca. Dostępna jest wsadowa konwersja; ten soft obsługuje przeciągnij i upuść i może konwertować zawartość wybranych folderów. Jest to oddzielny program, który nie wymaga obecności innych, takich jak Adobe Acrobat. Darmowa alternatywa, np. Icecream PDF Converter, który również je konwertuje (jeszcze go nie testowałam), albo PDFZilla. Wymagania systemowe: Windows NT4/ 2000/ 2003/ XP/ Vista/ 7/ 8; procesor 800 MHz Intel lub AMD albo wyższy; 512 MB RAM lub więcej.

iStonsoft PDF Creator 2.1.105 jest za darmo, przez ponad 16 godzin, w promocji na GOTD.

Strona promocyjna:

Kod: Zaznacz cały

http://www.giveawayoftheday.com/istonsoft-pdf-creator-2-1/


Archiwum z ograniczoną czasowo instalką tego softu można pobrać bezpośrednio stąd:

Kod: Zaznacz cały

http://www.giveawayoftheday.com/download/?id=59565


W czasie trwania tej promocji należy go zainstalować i zarejestrować, wykorzystując dane podane w załączonym pliku tekstowym.

Jest on do użytku niekomercyjnego.

Strona jego producenta została uznana za bezpieczną przez McAfee Site Advisor i Dr.Web Anti- Virus Link Checker, oraz za niezbyt bezpieczną przez WOT, ale ono bywa czasem przeczulone.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 24350
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

iStonSoft PDF Creator 2.1.119-za darmo. Ponad 9 h. Lifetime

Post21 paź 2016, 14:25

Dożywotnia licencja iStonSoft PDF Creator 2.1.119 jest za darmo, przez ponad 9 godzin, w promocji na Giveaway Club.

Strona promocyjna:

Kod: Zaznacz cały

http://www.giveaway-club.com/


Ograniczenia: zapewne pełna wersja jest bez darmowego update i macie ograniczony czas na instalację i rejestrację owego softu. :mrgreen:
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.



  • Reklama

Wróć do „Programy za free”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 20 gości