Perfect PDF 9 Editor 9.0.1.3-za darmo. Ponad 6 dni.

Komercyjne programy dostępne za darmo w promocjach
Awatar użytkownika
stukot

VIP+
Posty: 14503
Rejestracja: 15 lut 2009, 21:01
Lokalizacja: Szczecin

Perfect PDF 9 Editor 9.0.1.3-za darmo. Ponad 6 dni.

Post05 paź 2018, 15:12

Kod: Zaznacz cały

https://sos.azadicdn.com/wp-content/uploads/2018/10/pdf9-edit_750_en-129x200.png?5367


Perfect PDF 9 Editor 9.0.1.3- pełna wersja programu służącego do edycji plików PDF, ich tworzenia, zarządzania, oraz innymi dokumentami elektronicznymi. Możecie dodać do nich podpis, edytować całą zawartość, dodać nie tylko tekst i zdjęcia. Dodatkowo możecie utworzyć całkiem nowy dokument. PDF utworzycie z tekstu, RTF, XPS, albo plików obrazów lub ze skanowanych obrazów. Konwersja PDF do: PDF/A-1,A-2, A-3. Modyfikowanie obiektów: obrócenie, zmiana rozmiaru, przemieszczenie. Dodanie adnotacji, zakładek, znakowania tekstu, znaczków, darmowych namalowanych ręcznie obrazków, komentarzy do mediów i dodatków. Dzielenie pliku PDF, po wybraniu paru stron. Interaktywne pola formularzy i specjalna konstrukcja oprogramowania, zawarta w oprogramowaniu*. Wsadowa modyfikacja zabezpieczeń lub podpisanie kilku danych na raz i automatyczne wykonanie tego. Specjalna edycja zdjęć w programie. Szczegółowe porównanie między dwiema stronami, poprawianie zmian tekstu, jednoczesne przewijanie**. Łącza Share Point, jak również zaawansowane wyszukiwanie w folderach i osadzonych plikach PDF***. Wymagania systemowe: Windows 7, 8/8.1 i 10 (32- i 64-bitowe).

Perfect PDF 9 Editor 9.0.1.3 jest za darmo, przez ponad 6 dni, w promocji na sharewareonsale****.

Strona promocyjna:

Kod: Zaznacz cały

https://sharewareonsale.com/s/free-perfect-pdf-9-editor-100-discount


Ograniczenia: dożywotnia licencja, na jeden komputer, do użytku niekomercyjnego; bez darmowego update i wsparcia technicznego; w czasie trwania tej promocji powinniście pobrać instalkę owego softu, oraz przede wszystkim uzyskać klucz licencyjny. Licencji nie wolno nikomu odsprzedać.

Strona domowa owego softu znajduje się tutaj:

Kod: Zaznacz cały

https://soft-xpansion.com/products/perfect-edit/


Ona została uznana za bezpieczną przez Bitdefender Traffic Light, oraz McAfee Web Advisor, a nie została jeszcze sklasyfikowana przez WOT i Avast Online Security, ale raczej jest bezpieczna.

*, ** i *** Przetłumaczone przy pomocy tłumacza Google.

**** Oni używają swojego asystenta pobierania, który proponuje instalację raczej niepożądanego oprogramowania, informującego o ich promocjach. Nie musicie instalować nic zbędnego.
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.


  • Reklama

Wróć do „Programy za free”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości