Najlepsze serwery WWW na upload plików.

Wszystko co jest związane z sieciami komputerowymi
Awatar użytkownika
LucaS

VIP
Posty: 52
Rejestracja: 23 lis 2008, 13:41
Lokalizacja: wlkp

Najlepsze serwery WWW na upload plików.

Post28 lis 2008, 22:28

Oto lista bardzo ciekawych serwerow www, na które opłaca się uploadować. Całą listę zrobiłem sam, przy pomocy google i różnych stron, na których były różne listy.

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - Maksymalna wielkość pliku to 100MB. Niektóre pliki nigdy nie są usuwane, więcej informacji Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - Brak limitu na wielkość pliku. Pliki usuwane po 14 dniach po ostatnim ściągnięciu.
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - Maksymalna wielkość pliku to 400MB. Pliki usuwane po 90 dniach po ostatnim ściągnięciu.
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - Maksymalne wielkości plików to 120MB dla niezarejestrowanych, 300MB dla zarejestrowanych. Pliki usuwane po 60 dniach od ostatniego ściągnięcia.
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - Maksymalna wielkość pliku dla uploadu przez przeglądarkę 250MB, dla uploadu przez FTP 500MB. Pliki są kasowane po 90 dniach od ostatniego ściągnięcia dla plików do 250MB, a po 21 dnaich od ostatniego ściągnięcia dla plików powyżej 250MB.
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - Maksymalna wielkość pliku to 200MB, pliki kasują po 60 dniach od ostatniego ściągnięcia.
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - Maksymalna wielkość pliku to 200MB, pliki kasują po 20 dniach od ostatniego ściągnięcia.
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - Maksymalna wielkość pliku to 100MB. Nie usuwają plików!
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - Maksymalna wielkość pliku to 250MB, nie wiadomo po ilu dniach kasują pliki.
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - Maksymalna wielkość pliku to 250MB, pliki kasuja po 31 dniach od ostatniego ściągnięcia.
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - Maksymalna wielkość pliku to 300MB. Pliki usuwają po 40 dniach od ostatniego ściągnięcia. Bardzo szybki zarowno upload jak i download!!!
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - Maksymalna wielkośc pliku to 5 GB. Pliki kasują po 90 dniach od ostatniego ściągnięcia. Można używać akcelatorow typu FlashGet, mozliwość wznawiania ściągania. Polecam!
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - Maksymalna wielkość pliku to 250MB, bardzo szybki, pliki usuwane po 30 dniach od ostatniego ściągnięcia (prawdopodobnie)
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - Maksymalna wielkość pliku to 300MB. Pliki kasują 30 dni po ostatnim ściągnięciu.
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - Maksymalna wielkość pliku to 120MB. Pliki kasują po 45 dniach od ostatniego ściągnięcia.
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - Maksymalna wielkość pliku to 100MB. Możliwość wznawiania ściągania, możliwość wrzucania kilku plików na raz. Polecam.
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - Maksymalna wielkość pliku to 100MB. Pliki kasują po 30 dniach od ostatniego ściągnięcia.
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - Maksymalna wielkość pliku to 100MB. Pliki usuwają po 30 dniach od ostatniego ściąnięcia. Możliwy upload poprzez FTP.
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - Maksymalna wielkość pliku to 1000MB, mozliwość uploadu przez FTP po rejestracji. Przez ile trzymają pliki - niewiadomo
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - Maksymalna wielkość pliku to 100MB, nie wiadomo jak z kasacją plików.
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - Maksymalna wielkość pliku to 1,5 GB, pliku są za darmo przez 90 dni od wrzucenia. Można uploadować 10 plików na raz!
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - Maksymalna wielkość pliku to 30MB (po rejestracji 1,5GB). Szybki i stabilny, polecam.
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - Maksymalna wielkość pliku to 50MB. Pliki kasują po 30 dniach od ostatniego ściągnięcia. Możliwość wznawiania pobierania.
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - Maksymalna wielkość pliku to 500MB, pliku usuwają po 30 dniach od ostatniego ściągnięcia.
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - Trzeba się zarejestrować, maksymalna wielkość pliku 50MB (niedozwolone są pliki mp3, ale zawsze mozna wrzucic taka mp3 do rar'a i jest ok). Pliki kasują po roku od ostatniego ściągnięcia!
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - Maksymalna wielkość pliku to 300MB. Usuwają pliki po 30 danich od ostatniego ściągnięcia.
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - Maksymalna wielkość pliku to... 10MB (dobry na mp3, lub inne małe pliki). Usuwają po 30 dniach od upnięcia.

Dobra starczy... po co więcej ;)


Na powyższych serwerach nie ma żadnych limitow ściągania w stylu kilkuset MB na godzine itp. Takim gó...nom jak rapidshare czy megaupload mówimi NIE!Wszelkie pytania i sugestie proszę kierować poprzez PW.
Pozdrawiam
? by LucaS
Ubuntu 8.10


  • Reklama

Wróć do „Sieci komputerowe”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość