Konwersja MBOX do formatu PST

Wszystko co nie było zgodne z regulaminem forum
michaelwolf

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2017, 12:03

Konwersja MBOX do formatu PST

Post09 lis 2017, 12:13

MBOX jest podstawowym formatem pliku e-mail używanym przez większość bezpłatnych klientów poczty e-mail do przechowywania wiadomości e-mail na dysku twardym. Większość użytkowników zazwyczaj próbuje przeszukać narzędzie, aby przekonwertować pliki MBOX do pliku PST. Najczęściej używanym narzędziem jest MBOX do PST Converter, który błyskawicznie przenosi pliki MBOX do MS Outlook.

Posiada wiele zaawansowanych funkcji, które pomagają użytkownikom osiągnąć pożądaną konwersję plików MBOX. Łatwo konwertuje pliki MBOX do PST. Pozwala użytkownikowi na konwersję wielu plików MBOX do PST za pomocą kilku kliknięć, co oszczędza mnóstwo czasu dla użytkowników. Wykonuje konwersję plików w taki sposób, że zachowuje strukturę danych. Jest w stanie konwertować wszystkie załączniki za pomocą wiadomości e-mail. Pliki załączników mogą być plikami RTF, PDF, Office 365 i HTML etc.etc. który po konwersji również pozostaje w tej samej strukturze. Jedną z głównych funkcji jest instalacja programu Outlook nie jest wymagana do procesu konwersji. Ale aby wyświetlić przekonwertowane pliki, użytkownik wymaga programu Outlook w swoim systemie, a ta aplikacja jest obsługiwana we wszystkich wersjach programu Outlook, tj. 2016, 2013 itd. Obsługuje wszystkie programy pocztowe oparte na MBOX, takie jak Eudora, Thunderbird, Eudora, Mulberry itp.

Wypróbuj Demo z MBOX do PST Converter

Nie jest łatwo zaufać i korzystać z dowolnego oprogramowania. Istnieje zatem niezawodne i godne zaufania rozwiązanie do korzystania z wersji próbnej oprogramowania. Pozwala sprawdzić możliwości oprogramowania, które konwertuje pierwszych 25 e-maili. Do dalszej konwersji niż uaktualnienie do wersji licencjonowanej, która jest dostępna na oficjalnej stronie w efektywnej cenie.

Pobierz go z oficjalnej strony internetowej: - [url]http://www.mboxtopstconverter.pcrecoverytools.com/[/url]
Ostatnio zmieniony 09 lis 2017, 13:01 przez LupeR, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Post niezgodny z działem Programy za free


  • Reklama

Wróć do „Śmietnik”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość