Zamiana Visty w wersji 32-bit na 64-bit.

Wszystko co dotyczy systemów operacyjnych Windows, Unix, Mac OS i innych
Awatar użytkownika
hevet

Ekspert
Posty: 199
Rejestracja: 21 cze 2009, 17:46

Zamiana Visty w wersji 32-bit na 64-bit.

Post23 cze 2009, 22:00

Coraz więcej osób rozbudowuje pamięć ram w komputerze do 4GB lub więcej. Niestety posiadając system 32-bitowy nie wykorzystamy w pełni takiej ilości pamięci. System co prawda wykryje 4GB pamięci prawidłowo, ale to wszystko. Co w tym przypadku zrobić? Kupić system 64-bitowy? Otóż nie. Oryginalny klucz pasuje zarówno do wersji 32-bitowej i 64-bitowej. A oto co odpisali mi pracownicy Microsoftu na zadane pytanie:

Jeżeli posiada Pan wersję OEM System Builder (nie preinstalowaną na komputerze firmowym) Windows Vista 32 bit to na dzień dzisiejszy ma Pan możliwość zamówienia nośnika w wersji 64-bitowej posiadanego systemu poprzez stronę: Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Należy z "Wymiana nośników dla użytkowników końcowych będących klientami producentów systemów" wybrać pierwszy link przeznaczony dla Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.Jeżeli jednak posiada Pan wersje OEM Windows Vista 32 bit preinstalowaną na komputerze firmowym (np. HP, Dell, Fujitsu Siemens), to w celu uzyskania informacji na temat procedury zdobycia nośnika z inno-bitową wersją posiadanego systemu należy kontaktować się z producentem sprzętu.Dopuszczalne jest pożyczenie właściwego, oryginalnego nośnika od innego użytkownika, ale rozwiązanie zalecanym jest nabycie nośnika za pośrednictwem producentów systemów OEM.


  • Reklama

Wróć do „Systemy operacyjne”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość