Uchwyt samochodowy do telefonu

Wszystko o telefonii komórkowej, problemy, usługi, opinie, promocje etc.
Awatar użytkownika
Maverick

Stały bywalec

Post11 maja 2019, 20:19

Szukam niedrogiego uchwytu do smartfona. Na razie biorę pod uwagę głównie uchwyty mocowane w kratce wentylacyjnej, wydają mi się najbardziej stabilne. Budżet, myślę do 50zł (z wysyłką? może być bez). Chcę żeby pasował do smartfonów z ekranami od ok. 4" (może być od 4,5") do 5.5" (większego smartfona nie kupię), obecnie mam 5.2". Stan: NOWY. Allegro, Media Expert, MyCenter.
Moje propozycje to:
Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników oraz Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - fajne, tył nie jest zabudowany, w aucie klimy nie mam, latem czasem włączam nawiew chłodnego powietrza więc smartfon miałby dodatkowe chłodzenie - chociaż moje obecne urządzenie się nie grzeje przy nawigacji, temperatury są zaskakująco niskie.

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników oraz Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - ciekawe czy mają obrotową kulkę żeby ustawić kąt nachylenia, patrząc po zdjęciach to chyba tak - zawsze można się zapytać sprzedawcy w ME lub wysłać maila do sprzedawcy z allegro

Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników - obrotowa kulka dzięki której można regulować kąt nachylenia.

Awatar użytkownika
cosik_ktosik

Administrator
Kontaktowanie:

Post17 maja 2019, 19:22

Nie wiem, ja się zawsze boję, że z czasem mi porysuje plastiki wokół kratki. Dlatego ja wieszam na szybę na przyssawkę.
Hotfix
Pozdrawiam, cosik_ktosik :)

• Reklama

Wróć do „Telefonia GSM”