Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Interesujesz się fotografią, muzyką, sportem bądź Masz inne ciekawe hobby? Porozmawiaj o nim w tym dziale!
Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert

Post12 lis 2019, 10:11

A ja wczoraj wieczorem oglądnąłem Bibliotekarz: Tajemnica włóczni. Fantastyczny film przygodowy o artefaktach, Na dzisiaj mam Bibliotekarz II: Tajemnice kopalni króla Salomona. W kolejce jest trzecia, ostatnia część Bibliotekarz III: Klątwa kielicha Judasza.
Serial Bibliotekarze oglądnięty w całości parę lat temu.
Świadomość nikła, a naiwność zwykła.

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator

Post12 lis 2019, 18:24

Ostatnio Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy i Ostatni Jedi, dla przypomnienia i to w 3D :D
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert

Post17 lis 2019, 22:20

Oglądnąłem już drugi odcinek The Mandalorian (2019) - to wszedł nowy serial netflixa - taka kontynuacja gwiezdnych wojen. Za tydzień będzie trzeci. Ale dobry :D :D :D

Awatar użytkownika
stukot

VIP+

Post21 lis 2019, 19:00

Dzisiaj oglądnęłam ,,Kształt wody" czyli baśń zdecydowanie dla osób dorosłych, nie dla dzieci, ze względu min. na przemoc. Opowieść jest naprawdę wciągająca, do tego znakomita gra aktorska i dobra muzyka. Polecam, ale tylko osobom dorosłym. :)
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert

Post21 lis 2019, 21:56

Wczoraj zacząłem, dzisiaj już trzeci odcinek Człowiek Cel - HumanTarget. Temat, to niebezpieczne misje, wariackie sytuacje i zadziwiająca akcja.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+

Post24 lis 2019, 17:40

Dzisiaj oglądnęłam ,,Kedi: sekretne życie kotów" o wolno żyjących kotach w Stambule, oraz o ludziach na szczęście się nimi opiekującymi. Nie wiem czy od momentu produkcji tego filmu w 2016 roku życie kotów nie zmieniło się na gorsze, bo mieli wznosić jakieś budowle, zmniejszając ilość terenów zielonych. Koty to prawdziwe indywidualności, z własnym charakterem, w Stambule cieszą się wolnością, ale przeważnie nie unikają kontaktu z człowiekiem, zwłaszcza w porze karmienia. Polecam ów film nie tylko miłośnikom kotów, ale i zwierząt w ogóle. :)
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
Maverick

Stały bywalec

Post24 lis 2019, 18:53

Łowcy zombie z 2015 roku. Na filmweb oceniono go na 6 ale osobiście dałbym mu wyższą notę 8,5. W jednym momencie o mało nie popłakałem się ze śmiechu :D ... Tutaj ostrzegam! Żarty niskich lotów to mało powiedziane. Humor dla "gimbazy" ale przyjemnie się ogląda.

• Reklama

Wróć do „Hobby”