Jaki film ostatnio oglądałeś\ oglądałaś?

Interesujesz się fotografią, muzyką, sportem bądź Masz inne ciekawe hobby? Porozmawiaj o nim w tym dziale!
Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert

Post12 lis 2019, 10:11

A ja wczoraj wieczorem oglądnąłem Bibliotekarz: Tajemnica włóczni. Fantastyczny film przygodowy o artefaktach, Na dzisiaj mam Bibliotekarz II: Tajemnice kopalni króla Salomona. W kolejce jest trzecia, ostatnia część Bibliotekarz III: Klątwa kielicha Judasza.
Serial Bibliotekarze oglądnięty w całości parę lat temu.
Świadomość nikła, a naiwność zwykła.

Awatar użytkownika
LupeR

Globalny Moderator

Post12 lis 2019, 18:24

Ostatnio Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy i Ostatni Jedi, dla przypomnienia i to w 3D :D
Czarna lista zasilaczy + lista polecanych --> KLIK

Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert

Post17 lis 2019, 22:20

Oglądnąłem już drugi odcinek The Mandalorian (2019) - to wszedł nowy serial netflixa - taka kontynuacja gwiezdnych wojen. Za tydzień będzie trzeci. Ale dobry :D :D :D

Awatar użytkownika
stukot

VIP+

Post21 lis 2019, 19:00

Dzisiaj oglądnęłam ,,Kształt wody" czyli baśń zdecydowanie dla osób dorosłych, nie dla dzieci, ze względu min. na przemoc. Opowieść jest naprawdę wciągająca, do tego znakomita gra aktorska i dobra muzyka. Polecam, ale tylko osobom dorosłym. :)
Pozdrawiam, Joanna

Format to nie rozwiązanie, tylko kapitulacja.

Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert

Post21 lis 2019, 21:56

Wczoraj zacząłem, dzisiaj już trzeci odcinek Człowiek Cel - HumanTarget. Temat, to niebezpieczne misje, wariackie sytuacje i zadziwiająca akcja.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+

Post24 lis 2019, 17:40

Dzisiaj oglądnęłam ,,Kedi: sekretne życie kotów" o wolno żyjących kotach w Stambule, oraz o ludziach na szczęście się nimi opiekującymi. Nie wiem czy od momentu produkcji tego filmu w 2016 roku życie kotów nie zmieniło się na gorsze, bo mieli wznosić jakieś budowle, zmniejszając ilość terenów zielonych. Koty to prawdziwe indywidualności, z własnym charakterem, w Stambule cieszą się wolnością, ale przeważnie nie unikają kontaktu z człowiekiem, zwłaszcza w porze karmienia. Polecam ów film nie tylko miłośnikom kotów, ale i zwierząt w ogóle. :)
Pozdrawiam, Joanna

Awatar użytkownika
Maverick

Stały bywalec

Post24 lis 2019, 18:53

Łowcy zombie z 2015 roku. Na filmweb oceniono go na 6 ale osobiście dałbym mu wyższą notę 8,5. W jednym momencie o mało nie popłakałem się ze śmiechu :D ... Tutaj ostrzegam! Żarty niskich lotów to mało powiedziane. Humor dla "gimbazy" ale przyjemnie się ogląda.

Awatar użytkownika
stukot

VIP+

Post13 gru 2019, 02:04

Wczoraj oglądnęłam film będący kontynuacją: ,,Avengers: koniec gry" czyli: ,,Spider-Man: Daleko od domu" i naprawdę go polecam. :)

------Połączono posty------

Wczoraj oglądnęłam film o przygodach ,,Aquamana" czyli Arthura Curry'ego... Naprawdę go polecam. :)

Wczoraj oglądnęłam świetną animację: ,,Spider-Man Uniwersum" i ona spowodowała, że zapomniałam o wszelkich troskach i zmartwieniach i dałam się ponieść wciągającej fabule... Bardzo polecam ów film, wbrew pozorom nie jest tylko dla dzieci... Polecam go fanom Spider-Mana i nie tylko. :)

Niedawno nadrobiłam zaległości i oglądnęłam dwie wersje ,,Króla Lwa", wpierw tą ze standardową animacją z 2014 roku, potem tą z komputerową animacją z 2019 roku i uważam, że pierwsza wersja jest jednak lepsza... Uważam, że ,,Król Lew" to klasyk i warto go oglądnąć... Naprawdę polecam ów film. :)

Wczoraj oglądnęłam disneyowski film: ,,Aladyn", opowiadający o przygodach tytułowego Aladyna, oraz pewnej księżniczki i dżina, którego zagrał Will Smith. Polecam ów film ze względu na znakomitą grę aktorską oraz efekty specjalne. :)

Wczoraj oglądnęłam znakomitą animację: ,,Turbo'', o ślimaku o imieniu Teo, który nadał sobie tytułowe imię, czyli Turbo i marzył o szybkości, do czasu aż uległ pewnemu wypadkowi i zyskał szansę na spełnienie pewnego marzenia. Polecam ów film. :)

Wczoraj oglądnęłam: ,,Pokemon: Detektyw Pikachu", o tym jak syn zaginionego detektywa Harry'ego Goodmana, o imieniu Tim, razem z dość wygadanym pikachu próbował odnaleźć ojca. Polecam ów film ze względu na świetne efekty, oraz wciągającą fabułę. :)

Edit: dzisiaj oglądnęłam świetną animację pod tytułem: ,,Dzieciak rządzi", opowiadającą o tym jak zmienił się los Tima Templetona, kiedy pojawił się jego młodszy braciszek, który wyglądał tak, jakby miał jakąś misję do wykonania... Polecam ów film. :)

Edit2: dziś jeszcze oglądnęłam zabawny film: ,,Kapitan Majtas". opowiadający historię dwóch żartownisiów z czwartej klasy Harolda i Georga, którzy zrobili wyjątkowy psikus swemu bardzo surowemu dyrektorowi... Na skutek ich działania pojawił się tytułowy kapitan Majtas. Polecam ów zabawny film, dzięki niemu zapomniałam o różnych zmartwieniach. :)

Wczoraj oglądnęłam ,,Corgi: psiak królowej", opowiadający o przygodach tytułowego psa, o imieniu Rex, który był pupilkiem królowej Elżbiety II i był źle wychowany, bo wszystko było mu wolno... To również opowieść o knuciu intrygi przez pewnego psa, oraz o lekcji życia którą dostał na skutek niej Rex. Film w zasadzie zabawny, z typowym angielskim humorem, nie podobała mi się tylko scena natarczywych umizgów. W zasadzie polecam ów film, można powiedzieć że jest parafrazą powiedzenia o prawdziwych przyjaciołach i biedzie. :)
Pozdrawiam, Joanna

Awatar użytkownika
Gedo

Ekspert

Post19 lut 2020, 19:56

Wiem, że to zeszłoroczny - ale dzisiaj zachwycił mnie filmik z YT Dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników

Awatar użytkownika
stukot

VIP+

Post04 maja 2020, 14:59

Ostatnio nie oglądałam żadnych filmów, na DVD, zwłaszcza że pozostały mi zaledwie trzy filmy, których jeszcze nie oglądałam, a kupiłam je, jak były tzw. lepsze czasy. :( Na razie uzupełnię moją filmową biblioteczkę... Potem nadrobię zaległości... Od dawna nie oglądam już filmów online... Wolę kupować filmy na DVD.
Pozdrawiam, Joanna

• Reklama

Wróć do „Hobby”