Problem z migajacymi oknami w Windows 7 x64

Wszystko co dotyczy bezpieczeństwa systemów oraz walki z malware, w szczególności analiza logów
aen

Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 17 sty 2012, 15:29

Problem z migajacymi oknami w Windows 7 x64

Post10 kwie 2012, 13:01

Po co dalej drążyć temat?? dla mnie on już jest od kilku dni skończony. A poza tym napisałem parę postów wcześniej że większość tych wpisów jest wyłączona w razie jakby jakiś program sprawiał problem z powodu wyłączenia danego wpisu z autostartu to nie muszę tracić czasu na jego ponowna instalacje wystarczy tylko włączyć a nie będę sprawdzał czy można to bez konsekwencji usunąć

Awatar użytkownika
kominekl

Ekspert
Posty: 5855
Rejestracja: 27 lis 2011, 14:25
Kontaktowanie:

Problem z migajacymi oknami w Windows 7 x64

Post10 kwie 2012, 13:16

Po co dalej drążyć temat??


Jak się zaczyna pracę z logami to się je kończy, ale jak nie to nie będę nalegał. Twój komputer i sam sobie bierz za Niego odpowiedzialność.

dla mnie on już jest od kilku dni skończony


W OTL -> Sprzątanie.

Reasumacja.


Ze względu na brak chęci współpracy użytkownika proszę moderacje o zamknięcie.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.



  • Reklama

Wróć do „Bezpieczeństwo”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości